THH şikayetimi geri çekeceğim ne yapmalıyım?

OA_Gunes

Hectopat
Yer
Favoriten
İyi akşamlar, arkadaşlar. THH'ye bir operatör firmasını cayma bedelinden dolayı şikayet etmiştim. Ancak daha sonra sürecin uzayacağını anlayınca cayma bedelini ödedim ancak şikayetten vazgeçemedim. Yarın şikayetten vazgeçmek için gideceğim. İnternetten araştırdım, orada dilekçe falan yazıyormuşuz. Mağduriyetim giderilmedi ama sırf uzamasın diye bedeli ödeyip vazgeçmek istiyorum. Vazgeçme dilekçesi yazarken ne belirtmem gerekir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten dilekçede sizin yazacağınız bir şey yok :D operatörü yazacaksınız tarihi yazacaksınız sonra da imza falan. Geri çektiğinize dair yazı zaten yazılı olarak geliyor.

Haklı olduğunuzu düşünüyorsanız neden geri çekiyorsunuz ki? Çok da uğraştırıcı değil. Fazla uzun da sürmüyor. En fazla 1-2 ay.

Daha fazla uzayan olaylar da var. Ne kadar olacağını kestirmek genelde pek mümkün olmuyor. Arkadaşın ödediği miktar pek takılmayacak ise zamanını boşa harcamamış olur.

Daha fazla uzayan olaylar da var. Ne kadar olacağını kestirmek genelde pek mümkün olmuyor. Arkadaşın ödediği miktar pek takılmayacak ise zamanını boşa harcamamış olur.
Sonuç olarak ben mi yanlış biliyorum? Başvuruyu yapıyoruz sonra karşı tarafın savunması sonrası karar belirleniyor. Sadece başvuru için uğraşılıyor. Parayı ödesen bile en azından başvuru kalsın, haklı bulurlarsa para iadesi yapılır.

Sonuç olarak ben mi yanlış biliyorum? Başvuruyu yapıyoruz sonra karşı tarafın savunması sonrası karar belirleniyor. Sadece başvuru için uğraşılıyor. Parayı ödesen bile en azından başvuru kalsın, haklı bulurlarsa para iadesi yapılır.
Hocam depremden dolayı başka şehirdeydim o zaman taşıyıcı internet almıştım memlekete geri dönünce iade ettim onun karşılığında bedel çıkarıldı. Bu süreçte çok uğraşmak istemiyorum ödeyip işime odaklanmak istiyorum. O yüzden başvuru da ikilemdeydim diye belgeleri de tam yüklemedim. O yüzden gidip geri çekip süreci bitireyim diyorum

Hocam depremden dolayı başka şehirdeydim o zaman taşıyıcı internet almıştım memlekete geri dönünce iade ettim onun karşılığında bedel çıkarıldı. Bu süreçte çok uğraşmak istemiyorum ödeyip işime odaklanmak istiyorum. O yüzden başvuru da ikilemdeydim diye belgeleri de tam yüklemedim. O yüzden gidip geri çekip süreci bitireyim diyorum.
Bence cayma bedelini ödeyin ama THH başvurunuzda dursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı