THH Geri Dönüş Nasıl Yapılıyor?

WOODCUTTER

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Graphic Designer
Arkadaşlar selam, yaklaşık üç ay önce kartımı coil whine sorunundan dolayı THH'ye şikayette bulunmuştum. Bugün şahsi bir numaradan bana falanca bilgisayar dükkanına kartı getirip bırakmamı söyledi bir arkadaş. Bu beni dolandırmaya mı çalışıyor?

Valla hiç bilmiyorum bu THH olayları nasıl oluyor google dan biraz eskilerde nasıl olmuş diye bakabilirsin. Ama ne bileyim çok sağlıklı gelmedi telefonla aranmak falan.

Başvurduğunuz THH ile görüşünüz. Muhtemelen arayan kişi bilirkişidir ve ürünü test edip raporunu yazacaktır. ama teyit almadan kartı vermeyiniz. Yada THH içerisinde buluşup kartı teslim ediniz.

Konuştum kendileri dediğiniz gibi bilirkişi imiş. Belgeleri de gösterdi zaten yarın raporu yazacakmış.

Sizi arayan kişi büyük olasılıkla bilirkişi, bende bir teknik liseye götürmüştüm monitörü. Gittiğinizde zaten kendisinin ve sizin dolduracağınız resmi evrakları ilk sunacak size şikayetleriniz ile ilgili, içiniz rahat şekilde götürebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı