Tipsiz olmak

Guests21

Picopat
Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.

Hocam vücut yapın tipten kaybettiğinizi(bence kaybetmiyorsunuz size göre öyle geliyor)vücuttan kazanırsınız hem vücut yapmak özgüvende arttırır.

Hocalarım selam. Çevremdeki çoğu kişi tipsiz olduğumu söylüyorlar, bende onlara katılıyorum. Bu da özgüvensizliğe yol açıyor ve kızların çoğu da tipe baktığı için tipten kaybediyorum. Tipimi nasıl daha düzgün hale getirebilirim? Bu konuda çok bilgim olmadığı için Ağabey ve kardeşlerimden tavsiyeler bekliyorum. Biraz uzun oldu kusuruma bakmayın. Buraya kadar okuduysanız teşekkür eder ve herkese iyi sosyaller dilerim.
Kendini küçümseme. Belki de tipsiz değilsindir.

Kızların çoğu tipe bakıyor evet, bence bu gayet normal sende yüksek ihtimalle çirkin bir kızla beraber olmak istemezsin. Bu yüzden kızlara bu konuda yüklenmenin mantıksız olduğunu düşünüyorum ama bende playboy-serseri tarzı seven kızları sevmem. Bence tip düzeltmeyle uğraşmana gerek yok illa seni tipinden dolayı değil, sen olduğun için seven birini bulursun.

Farklı saç sakal modeli deniyebilirsiniz. Giyim tarzınızı, diksiyonunuzu ve konuşmanızı değiştirebilirsiniz. Birde kiloluysanız kilo verip fit bir vücut yapabilirsiniz.. Bunların dışında maalesef allah vergisi tipimizle mutlu olmaktan başka çare yok. Bu dediklerimi denedikten sonra hala kızlardan red yiyorsanız çok güzel kızlara yürüyosunuz demektir çıtayı bi tık düşürmeniz gerekebilir :)

Yeni konular

Geri
Yukarı