Tipsiz olmak

Katılım
19 Mayıs 2020
Mesajlar
1.851
Çözümler
5
Yer
New York Continental
Sen tipsiz olamamaktan değil milli olamamaktan yakınıyor gibisin. Hayatın en önem verilmemesi gereken olayı o fazla kafana takma. Bugün olmaz yarın olur, çık bakayım sokağa herkes yakışıklı mı? Değil. Biraz daha girişken ol, spor yap arkadaşlık kurmaya çalış.
 

HarKo

Femtopat
Katılım
10 Şubat 2021
Mesajlar
48
Yer
C:\Dünya\Türkiye\Bursa
Kafanıza takmayın. Yakışıklı olmayabilirsiniz, sorun değil. Yakışıklı olmama meselesi özgüven eksikliği doğurabilir, ama takmayın. Sizde tipinizle değil, kendinizle, kişiliğinizle ön plana çıkın. Sevgili meselesini de takmayın. Dış görünüşe önem vermeyen kişi var mıdır, bilinmez ama imkansız değil. Belki de gerçekten tipsiz değilsinizdir, kendinize göre öyledir.

Gün boyu yorgun hissediyorum odaklanamama sorunu yaşıyorum. Unutkanlık hat safhada.

Spor yapın, en azından evde hareket edin, hafif egzersizler yapın. Bol bol kitap okuyun, cidden, kendinizi ekrandan uzaklaştırın. Yapmaktan hoşlandığınız aktiviteler varsa onları yapın. Birde su için bol bol, sağlıklıdır.
 

Ramazan Ünsal

Decipat
Katılım
14 Haziran 2019
Mesajlar
2.202
Çözümler
10
Buradaki çoğu kişi kendisinin tipsiz olduğunu düşünecek fakat senin kendini nasıl gördün değil karşı tarafın ne hissettiği önemli. Yani kendine yakışıklı değilim diye haksızlık etme.
 

Yeni konular

Yukarı