TLauncher Güvenilir Değildir

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Yuukrp kanalının TLauncher adlı videosunda son noktayı koyabilirim arkadaşlar. Bu sadece TLauncher için değil. Korsan yazılım olan her dosya için geçerli. Hiç kimse bedavaya babanızın hayrına size bir şey sunmaz ve güvenilirlikleri de sıkıntılı. Orijinal sitesinden indirmenizi tavsiye ederim. Ne Yuukrp kanalını savunuyorum ne de adamı linçliyorum. Saçma saçma velet demekten, virüslü değil gibi kesin cevapları artık bırakın. Korsan olan orijinal olmayan her şey risklidir. Virüslü olan programın sahibi bir gün istese TLauncher yüklü bütün bilgisayarlardan kara para aklayabilir. Bilgisayarları bozup sizi maddi zarara sokabilir. Her türlü bilginizi çalabilir.
Kısacası orijinal olmayan korsan yazılım olan her uygulama risklidir ve virüs yok diye kesin bir kanaat veremezsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Size ücretsiz hizmet veren her şeyde bir sıkıntı vardır zaten, bunu bilmeniz gerekir.
Tarayıcılar verilerinizi satar, sosyal medyalar kişiler veriler hakkında ne kadar güvenilir olduklarını söyleselerde değildirler. T*auncher'da aynı şekilde güvenilmemesi gereken bir program fakat kullanılmasında ben bir sakınca göremiyorum gerekli önlemler alındıktan sonra.

Al basina belayi, IObit zamani az kafayi yemedik simdi de bu kesim basladi, yeni konular listesinin favori mesaj kasma itemi hayirli ola.

Launcher ve boyum uzarmı konuları…
Ek olarak gidip kötü bir antivirüs kullanıp test yapmış.
Bana sırf popüler olmak için yaptı geliyor ve işinde gerçekten başarılı oldu.

Launcher ve boyum uzarmı konuları…
Ek olarak gidip kötü bir antivirüs kullanıp test yapmış.
Bana sırf popüler olmak için yaptı geliyor ve işinde gerçekten başarılı oldu.

Bana da öyle geliyor. Ben zaten ömrüm boyunca böyle birini bile duymamıştım, kandırıyor takipçileri bana göre yaş kitlesi çok büyük olmuyor bu tarz kanalların.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı