TLauncher Güvenilir Değildir

Yuukrp kanalının adlı videosunda son noktayı koyabilirim arkadaşlar. Bu sadece için değil. Korsan yazılım olan her dosya için geçerli. Hiç kimse bedavaya babanızın hayrına size bir şey sunmaz ve güvenilirlikleri de sıkıntılı. Orijinal sitesinden indirmenizi tavsiye ederim. Ne Yuukrp kanalını savunuyorum ne de adamı linçliyorum. Saçma saçma velet demekten, virüslü değil gibi kesin cevapları artık bırakın. Korsan olan orijinal olmayan her şey risklidir. Virüslü olan programın sahibi bir gün istese yüklü bütün bilgisayarlardan kara para aklayabilir. Bilgisayarları bozup sizi maddi zarara sokabilir. Her türlü bilginizi çalabilir.
Kısacası orijinal olmayan korsan yazılım olan her uygulama risklidir ve virüs yok diye kesin bir kanaat veremezsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Crack oyunlara güven olmaz. Orijinal indir. Başın ağrımasın kafasındayım ben.

VirusTotal'e güvenip bir programa virüs damgasını basmak ne kadar komik hele hele false positives diye bir şey varken. Arkadaşlar VirusTotal sandığınız kadar güvenilir değil, bir programın virüslerini uygulamayı değiştirmeden ve hiçbir şeye hakim olmadan bile VirusTotal üzerinden virüs varmış gibi gösterebilirsiniz. Belki de güvenilir bir Launcher'dir fakat sizin için en iyisi her zaman orijinalini kullanmak olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı