TLauncher virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar T*auncher'e herkes virüslü diyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Her şeye virüs deniliyor bende daha yeni kurup silmiştim hafif bir tırsmadım değil. Öncelikle bu virüs bir keylogger mi? Steam, Valorant, Discord gibi hesaplar patlar mı? Aslında hiç umursamayacaktım ama Steam gibi hesaplarımın patlama olasılığı beni korkuttu.

3-5 tane *nayinin saçma bir Reddit gönderisine inanıp yaptığı yorumlar. Virüs değil, korkmayın.

Arkadaşlar T*auncher'e herkes virüslü diyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Her şeye virüs deniliyor bende daha yeni kurup silmiştim hafif bir tırsmadım değil. Öncelikle bu virüs bir keylogger mi? Steam, Valorant, Discord gibi hesaplar patlar mı? Aslında hiç umursamayacaktım ama Steam gibi hesaplarımın patlama olasılığı beni korkuttu.
Aynı zamanda senelerdir kullananlar var, bir de eğer adamlar hesabınızı çalacak olsalar zaten ilk çalıştırdığınız anda hallederler. Ortada böyle bir durum olmadığına göre?

Arkadaşlar t*auncher'e herkes virüslü diyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Her şeye virüs deniliyor bende daha yeni kurup silmiştim hafif bir tırsmadım değil. Öncelikle bu virüs bir keylogger mi? Steam, Valorant, Discord gibi hesaplar patlar mı? Aslında hiç umursamayacaktım ama Steam gibi hesaplarımın patlama olasılığı beni korkuttu.

Virüs değil rahat olabilirsiniz Mojang'ın bile haberi var zaten.

Kaç yıldır kullaniyorum tüm arkadaşlarımda kullanıyor virüs yok

Hocam virüs yok ama illa ki değiştirmek istiyorsanız bir MultiMC fork'u olan Prism Launcher'in korsan halini kullanabilirsiniz.

hocam orjinal java yerine kendi sitelerinden yüklüyor javayı bir videoda öyle gördüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı