TLauncher virüs mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya beyler her seyi bizden beklemeyin acin okuyum su kullanim sozlesmesini onu da mi biz cevirelim?
Madem guvenmiyorsunuz iste hendek iste deve. Kulaktan dolma daha ingilizcesini anlayamadiginiz yazilardan, hash degerleri ayni cikan java dosyalarindan suphe ediyorsunuz. Mantikli argumaniniz olsun.
Ben uc kurus bilgimle hepsini arastirmaya calisiyorum yine ama daha icinde yapmiyoruz yazan seyi de yapiyorlar dersen nerede kanit diye sorarlar adama.
Herkes ayakli antivirus memlekette.

Değil. Neymiş Java'yı kendi sitesinden değil de tilauncherden indirdiği için virüs oluyormuş. Ne alakası varsa artık. Bunu da avler tespit edemiyormuş bak sen şu işe. 😂
dostum bende yazılımla ilgileniyorum. içindeki kodlara herhangi bir zararlı dosya eklemeleri durumunda fark edemeyiz. çünkü java orjinal değil. vs programları dediğinirü gibi tespit edemez çünkü söylediğim gibi java orjinal değil ve detaylara girilmez. ancak bu kesinlikle virüslü demek değil. sadece içinde ne var onu bilemeyiz. bende kullanıyorum büyük ithimal javanın orjinal olmamasının sebebi farklıdır, virüs olcağını sanmıyorum. ama java içerisinde var ise cidden tespit edilemez. ama kimsenin o kadar ugraşcağını sanmıyorum. kullanmaya devam edeceğim ;)

dostum bende yazılımla ilgileniyorum. içindeki kodlara herhangi bir zararlı dosya eklemeleri durumunda fark edemeyiz. çünkü java orjinal değil. vs programları dediğinirü gibi tespit edemez çünkü söylediğim gibi java orjinal değil ve detaylara girilmez. ancak bu kesinlikle virüslü demek değil. sadece içinde ne var onu bilemeyiz. bende kullanıyorum büyük ithimal javanın orjinal olmamasının sebebi farklıdır, virüs olcağını sanmıyorum. ama java içerisinde var ise cidden tespit edilemez. ama kimsenin o kadar ugraşcağını sanmıyorum. kullanmaya devam edeceğim ;)
TL orijinal serverden gelme javaya geçtiğini açıkladı + öncesinde de dosyaların hash değerleri tutuyordu orijinaller ile.
Minik bir detay :D

TL orijinal serverden gelme javaya geçtiğini açıkladı + öncesinde de dosyaların hash değerleri tutuyordu orijinaller ile.
Minik bir detay :D
Bu haberi yuukrp paylaşıp başardık kimin hain olduğunu gördünüz falan yazmış.

Bu haberi yuukrp paylaşıp başardık kimin hain olduğunu gördünüz falan yazmış.
1674379382634.png

bu ss arşiv amaçlı burada kalsın.

Yuukrp yayında Technopat üyeleriyle dalga geçmiş kendisi çok biliyormuş gibi.
Hocam bütük kodu decomplie edip okuyan arkadaşa bir saygı duruşu.
Dandik dundik sslerden ne idüğü belirsiz Youtuberlardan, internetin çöp çukuru Redditten rastgele bilgi toplayıp milletin aklını karıştırmak çok güzel valla.

Arkadaşlar t*auncher'e herkes virüslü diyor. Siz ne düşünüyorsunuz. Her şeye virüs deniliyor bende daha yeni kurup silmiştim hafif bir tırsmadım değil. Öncelikle bu virüs bir keylogger mi? Steam, Valorant, Discord gibi hesaplar patlar mı? Aslında hiç umursamayacaktım ama Steam gibi hesaplarımın patlama olasılığı beni korkuttu.

Hayır değil yaklaşık 1 sene falan kullandım şu an kullanmıyorum ancak kullandığım zamanlar bir zararını görmedim.

X Launcher açıklama yaptı. Google'a 'X Launcher Virus' yazarsanız bulursunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı