TLauncher virüslü mü?

Virüs olduğunu zannetmiyorum, o kadar antivirüs programının yanılması imkansız. Bir haltlar olsaydı illaki uyarı verirdi antivirüsler. Keza VirusTotal testleri de tamamen temiz geçiyor tarattığınız zaman. Ama orijinali tabii ki ilk tercihimiz olmalı. Korsana hiçbir zaman tam anlamıyla güvenemeyiz.

Bugün yuukrp kanalının bir videosuna denk geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Adam kanıtlarıyla gösteriyor kaynak kodlarında virüs olduğunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün yuukrp kanalının bir videosuna denk geldim. Gerçekten çok şaşırdım. Adam kanıtlarıyla gösteriyor kaynak kodlarında virüs olduğunu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kurtulmanin yolu nedir format atmadan.

Kurtulmanin yolu nedir format atmadan.
Hocam önce Malwarebytes indirin. Tertemiz bir tam tarama yapın. Temiz çıkarsa silin Kaspersky kurun. Kaspersky ile de tertemiz bir tam tarama, ve ondan sonra güvenlik açığı taraması yapın. Kaspersky da temiz gösterirse silin ve son olarak ESET yükleyin. ESET ile tam bilgisayar taraması yapın. O da temiz çıkarsa korkmanıza gerek yok. Ve Yuukrp denilen herifin dediklerinin yanlış olduğunu söyleyenler de var doğru olduğunu söyleyenler de var kafam çok karıştı. Ben yıllardır TiLauncher'ı kullanırım en ufak sıkıntı olmamıştı. Nasıl olur anlamıyorum.

Hocam önce Malwarebytes indirin. Tertemiz bir tam tarama yapın. Temiz çıkarsa silin Kaspersky kurun. Kaspersky ile de tertemiz bir tam tarama, ve ondan sonra güvenlik açığı taraması yapın. Kaspersky'da temiz gösterirse silin ve son olarak ESET yükleyin. ESET ile tam bilgisayar taraması yapın. O da temiz çıkarsa korkmanıza gerek yok. Ve yuukrp denilen herifin dediklerinin yanlış olduğunu söyleyenler de var doğru olduğunu söyleyenler de var kafam çok karıştı. Ben yıllardır Tilauncher'ı kullanırım en ufak sıkıntı olmamıştı. Nasıl olur anlamıyorum.

Harbi ben de çoğu zaman T!auncher kullandım hiç böyle bir şeye rastlamadım ya yeni eklenen bir virüs ya da insanlar arasında ağızdan ağıza dolaşan bir söylenti şahsen ben inanmıyorum.

Geri
Yukarı