TLauncher virüslü mü?

Kaspersky'nin labaratuvarında çalışan bir dostumun dediğine göre Google'ın kendisi de direkt virüsmüş. Hatta paylaşmasın diye videosuna telif atmışlar.

Böyle hemen kandırılma ne kadar yatkın bir milletiz. Bilinçli internet kullanımı için dersler verilmeli.

Ben bayağıdır kullanmıyorum ama az önce bir videoda gördüm, virüslü diyor. Değil, %100 virüssüzdür. 360 Total kur dene istiyorsan. Avast sakın kurma deneyeceksen.

Aynen, hem olsa da ne yapacak altı üstü Java, yani. Başlangıçtan kaldır, oynama 1 hafta, bakalım sorun oluyor mu? Oynasan da bir şey olmuyor da neyse.

Bende 360 TS kullanıyorum ve defalarca taradım bir sıkıntı yok bir de şu hesabı açsam Premium'a geçicemde neyse 6 yıldır kullanıyorum 360 TS'yi musallat ı bile tarayabilen bir antivirüs yani bunu tarayabilir.

Önerdiğiniz yazılım dünyanın en kötü av'lerinden olabilir.

Bahsettiğimiz antivirüs musallat.exe yi bile tarayabilen bir güncel antivirüs Mustafa musallatın silme dosyasını paylaştığında bu dosya anında 360 TS yede eklendi yani güncel her şeyden haberdan.

Bahsettiğimiz antivirüs musallat.exe yi bile tarayabilen bir güncel antivirüs Mustafa musallatın silme dosyasını paylaştığında bu dosya anında 360 TS yede eklendi yani güncel her şeyden haberdan.
Onu bir zahmet tanısın. 360 TS şu anki antivirüslerle yarışacak kapasitede değil.

@Fikop muhtemelen veri sızıntısı olayıdır da zaten çoğu firmanın verileri para karşılığında sattığını düşünüyorum.
Bu zamanda kim satmıyor ki ? Çokta şey etmemek gerek. T.C kimlik verilerimizin dolaştığı internette artık vücudumun fotoğrafı dolaşmadığı sürece takmamaya başladım, diğer insalara da tavsiye ederim. Fazla dert insanı hasta yapar :).

Bende 360 TS kullanıyorum ve defalarca taradım bir sıkıntı yok bir de şu hesabı açsam Premium'a geçicemde neyse 6 yıldır kullanıyorum 360 TS'yi musallat ı bile tarayabilen bir antivirüs yani bunu tarayabilir.

360 TS Bitcoin virüslerini trojanları da bulabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı