TLauncher virüslü mü?

Maalesef virüslü. Java'nın içinde casus yazılım var antivirüsler algılayamıyor. Yani Java'nın sitesine gitmesi gerekirken X Launcher'ın sitesine gidiyor ve bilgilerinizi satan bir casus yazılım var.
Yanlış bilgi vermeyin. Java'nın içinde casus yazılım varsa orijinal Java'da da vardır. İkisi aynı dosya.

Yalan haberi yayan kişinin harbiden 14 yaşında olması cidden insanı güldürüyor :D. İnsanlar çocuklara kanar olmuş.

Yani yıllardır ortada olan bir programın virüslü olduğu 14 yaşında bir "YouTuber" mı görüp gerçekleri ortaya çıkaracak? Yıllardır onlarca antivüris programı tarafından taranmış bir Exe'nin gizlenmiş virüse sahip olmasını beklemek cahillikten başka bir şey değildir.

Çocuk kendisini CharmQuell sanıyor galiba.

Maalesef virüslü. Java'nın içinde casus yazılım var antivirüsler algılayamıyor. Yani Java'nın sitesine gitmesi gerekirken X Launcher'ın sitesine gidiyor ve bilgilerinizi satan bir casus yazılım var.

Bu bilgileri 14 yaşındaki çocuktan öğrenip gelmeyin abi.

Son düzenleme:
Hocam videoda anlatılanları söyleyen 1000. kişisiniz millet bunun virüs olmadığını kanıtladı hala aynı şeyler...
Zaten çok önemli bilgiler yoksa bilgisayarda kullansanda herhangi bir şey olmaz ama yinede garantiye almak lazım TL Legacy kullanmak daha mantıklı.

bence virüs değil virüs olsa neden premium satsın
premiumları da zaten gereksiz yani hiçbir artısı yok. 3D skin normal Minecraft’ta kullanılamaz.

Evet dediğiniz program bir virüstür. Bunun yerine Açık kaynaklı bir Launcher olan UltimMC'yi kullanın. Ya da benim gibi Legal bir adam olup Game pass'e ayda 30 lira ödeyin. Kanıtı da burada:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben 85 tl iken almıştım iyi kide almışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı