TLauncher virüslü mü?

Artık havayı kendi sitelerinden indirmiyorlar.

Dosya Ekleri

• IMG_20230124_010433.jpg
    IMG_20230124_010433.jpg
    257,2 KB · Görüntüleme: 54
Yav arkadaşlar etkileşim kasmaktan başka bir şey değil y*rup'un videosu inanmayın böyle YouTuber bozuntularına. Yıllardır kullanıyorum bugüne kadar hiçbir şey olmadi. Ayrica Java'yi kendi sunucularinda barindirmaları gayet normal bir şey hala takıyorsanız bu durumu artik kendi sitesinden indiriyormuş rahata erdiniz mi?

Evet virüslüdür silin ve Görev Yöneticisi'nden kullanım durumuna bakın değerler normalse sorun yok eğer değerler fazlaysa format atmanızı tavsiye ederim TL Launcher bilgilerimizi satıyor.

Yapma yav bilgilerini satiyormus ücretsiz kullandığın bir program icin bu durum normal degilmi.

Evet virüslüdür silin ve Görev Yöneticisi'nden kullanım durumuna bakın değerler normalse sorun yok eğer değerler fazlaysa format atmanızı tavsiye ederim TL Launcher bilgilerimizi satıyor.

Java'nın kendi sitesinden Java'yı indirin TL Launcher'in indirdiği Java virüslü öyle diyorlar.

Yapma yav, virüs barındırdığınin kanıtını atabilir misiniz?

Öyle diyorlar ben 3 4 aydır TL Launcher oynamadımdan dolayı pek bilmiyorum.

Herkes kendince kanıtlar sunmuş fakat işi antivirüs uygulamalarına bırakmadan, gerçekten kodlardan özellikle Java'dan anlayan birinin incelemesini tam olarak göremedim. (Çok fazla konu açılmış ve çok mesaj atılmış hepsini okuyamadım kusura bakmayın.)

Eğer virüs olup olmadığını kanıtlayan bir inceleme yapan varsa rica etsem tekrardan paylaşabilir mi?

Ayrıca bu forumda bulunan veya mesajları okuyan aynı zamanda sesini duyurabilecek bir YouTube kanalı da bu incelemeyi paylaşarak olayı sonlandırsa ne şahane olur. Sonuçta bu launcherı kullanan herkes bu tarz forumları okumuyor ve belki de gerçeklerden uzak kalıyor.

Geri
Yukarı