TLauncher virüslü müdür?

AR4N3L

Decapat
Yer
Biga
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
yok abi ya para mı var
Meslek
Aylak Öğrenci
Normal sitesinden indiremedim hep bir sorun çıktı. Kuzenimin arkadaşı TLauncher'ı önerdi indirdim ve bayağı sıkıntısız OptiFine ile oynuyorum oyun bayağı akıcı ve iyi ama insan bir yandan korkuyor ya bilgilerim çalınırsa, virüs bulaşırsa diye. Bende bunu soruyorum çünkü bende o korkanların içindeyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal sitesinden indiremedim hep bir sorun çıktı. Kuzenimin arkadaşı TLauncher'ı önerdi indirdim ve bayağı sıkıntısız OptiFine ile oynuyorum oyun bayağı akıcı ve iyi ama insan bir yandan korkuyor ya bilgilerim çalınırsa, virüs bulaşırsa diye. Bende bunu soruyorum çünkü bende o korkanların içindeyim.

Virüssüz.

Virüs olur mu bilmiyorum ama titan Launcher öneririm. Basit arayüz ve istediğin moduda yükleyebiliyorsun 3 veya 2 yıldır virüs olmadı.

Geri
Yukarı