TLauncher'in virüslü olduğunun kanıtı doğru mu?

Allah aşkına ne virüsü Launcher'i 2012 de çıktı ve o zamandan beri kullanıyorum. Kesinlikle hiçbir virüs yok kesinlikle hiçbir sorunla karşılaşmadım. Daha 12 yaşında saçma sapan videolar çekip insanları kandırıp kendine çekmeye çalışıyor inanmayım şunlara Allah aşkına.

Ama TL Legacy Türkçe destek sunuyor böylelikle daha kolay değil mi?🧐

Daha hızlı ulaşmak için olabilir. Zaten artık javanın resmi sitesinden indiriyor güncellendi.

Daha hızlı ulaşmak için olabilir. Zaten artık javanın resmi sitesinden indiriyor güncellendi.

Format atmanıza gerek yok.
Şirket bu olaylardan sonra güncelledi çünkü bu olaylar=müşteri kaybı demektir kendi suçunu gizlemeye çalışıyorlar

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğüz üzere videoda yuukrp kanıtlarıyla video atacağım demişti ve attı inandımda ama tek sorum olacak bilgisayarlarımız zarar görecek mi appdatadan bütün Minecraft ile Java ile alakalı her şeyi sildim sıfırlamak istemiyorum ne yapacağız?

Hocam virüslü değil ama virüssüz de değil yani şöyleki adamlar dosyalarına reklam koyuyorlar ve bunlar bazı Defender'lar tarafından virüs olarak algılandığı için Java'da değişiklik yapılıyor falan filan ve hiçbir sıkıntı yaşamadım Tllauncher'da ve mining olayı bana yalan geliyor bir belirti yok bilgisayarımda.

1- Minecraft'ın kendisi dxdiag verilerini çekiyor.
2- Mining yapmak için gerekli ağ hızını çekemiyor.
3- Zaten çoğu grafik degiştirmesi modlar sayesinde oluyor. (Malum kişi bunu sanki olmaması gerekiyormuş gibi göstermiş)
4- Ama yine güvenmiyorsanız Team Extreme launcher yada lunar client kullanabilirsiniz

1- Minecraft'ın kendisi DxDiag verilerini çekiyor.
2- mining yapmak için gerekli ağ hızını çekemiyor.
3- zaten çoğu grafik degiştirmesi modlar sayesinde oluyor. (malum kişi bunu sanki olmaması gerekiyormuş gibi göstermiş)
4- ama yine güvenmiyorsanız Team Extreme Launcher'ya da lunar Client kullanabilirsiniz.

Ben lunar kullanıyorum ama insanların korsan kullanmasının temel sebebi premium hesaplarının olmaması. Lunar ise premium istiyor.

Lunar Minecraftı daha güzel ve özelleştirilebilir hâle getiriyor. 2023te halâ mcye 200 lira vermeyen tayfaya uymaması lunarın pek umrunda olacağını sanmıyorum.

Aslında malum kişinin bu videoyu çekmesinin sebebi de bu. Herkes tarafından çok kullanılan bir launcheri kötüleyip bir launcherin -o launcher'de virüslü🤣- reklamını yapmak.

Screenshot_2023-07-01-18-26-14.png

Minecraft bedrock'ta sistem verilerini çekiyor, ama hâlbuki çevrimdışıyım. Kime gönderecek?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğüz üzere videoda yuukrp kanıtlarıyla video atacağım demişti ve attı inandımda ama tek sorum olacak bilgisayarlarımız zarar görecek mi appdatadan bütün Minecraft ile Java ile alakalı her şeyi sildim sıfırlamak istemiyorum ne yapacağız?
Videoyu izledikten sonra şüphelendim.

Geri
Yukarı