TLauncher'in virüslü olduğunun kanıtı doğru mu?

Virüs olup olmadığı gram umrumda değil. Orijinal kullananlar rahat. TIauncheri kullananlar düşünsün. Konu bence aşırı gereksiz uzadı. Virüs değil diye iddia edenler kullanır, virüs diyenler kullanmaz. Nedir bu herkesteki sidik yarışı anlamadım.
Şüphelenip kullanmak istemeyen silsin, istemeyen silmesin. Mesaj kasma konuları gibi olmuş artık. 😂
Mesaj değil de hani o birileri like ve takipçi kasmaya çalışıyor bu konu hakkında.

Konu niye bu kadar uzamış? Biri uyarısını yapmış, kullanıp kullanmamak yine size kalmış. Bir sürü launcher var.
Virüslü çıktı diyelim, kullananlar zaten sorumluluğu alıyor, onlar da başka launchera geçer.

Adam çok net yalan söylüyor o malum YouTuber. Neden Microsoft'un antivirüsü bile sorunsuz buldu.

Videonun başında Technopat'taki bazı kullanıcılara sallamış gözümden kaçmadı😡
Basit mantıktan ilerleyelim millet kaç yıldır kullanıyor bunu hiç sorun oldu mu?
İşlemci, ekran kartı ve RAM kullanımlarında anormallik oldu mu?
Bunların cevabı hayır olduğuna göre konu kapanabilir.

Evet bence de 😒😒😒

Videonun başında Technopat'taki bazı kullanıcılara sallamış gözümden kaçmadı😡
Basit mantıktan ilerleyelim millet kaç yıldır kullanıyor bunu hiç sorun oldu mu?
İşlemci, ekran kartı ve RAM kullanımlarında anormallik oldu mu?
Bunların cevabı hayır olduğuna göre konu kapanabilir.
Videonun başındaki 3. mesaj benim 🥶 🥶 😘 😘 😓 😓 😀 😀

Arkadaşlar ben tllauncırı 1 yıl önce yükledim yükledikten 1gün sonra sildim bu olay çıktıktan sonra tllauncherla alakalı kalan bir şey varsa sildim sildiklerim Java dosyası appdatadan gene Java dosyalarını ve tllauncher dosyaları appdatadaki Java dosyası bütün Java dosyaları sonra gittim Kaspersky ve malwerabytes ile virüs taraması yaparak baktım hiçbir şey çıkmadı bilgisayardada fazla bilgi var formata gene atmak mantıklı mı atmakta istemiyorum o kadar şey varken acil yardım virüs varsa tllauncherda gimiş midir yani bunu demek istiyorum günlerdir araştırıyorum

Arkadaşlar ben tllauncırı 1 yıl önce yükledim yükledikten 1gün sonra sildim bu olay çıktıktan sonra tllauncherla alakalı kalan bir şey varsa sildim sildiklerim Java dosyası appdatadan gene Java dosyalarını ve tllauncher dosyaları appdatadaki Java dosyası bütün Java dosyaları sonra gittim Kaspersky ve malwerabytes ile virüs taraması yaparak baktım hiçbir şey çıkmadı bilgisayardada fazla bilgi var formata gene atmak mantıklı mı atmakta istemiyorum o kadar şey varken acil yardım.

Bu virüs olayı yüksek ihtimal false-positive. Kaspersky bir şey bulamadıysa %99 ihtimalle sorun yoktur.

Yeni konular

Geri
Yukarı