TLauncher'in virüslü olduğunun kanıtı doğru mu?

Aslında malum kişinin bu videoyu çekmesinin sebebi de bu. Herkes tarafından çok kullanılan bir launcheri kötüleyip bir launcherin -o launcher'de virüslü🤣- reklamını yapmak.

Eki Görüntüle 1843283
Minecraft bedrock'ta sistem verilerini çekiyor, ama hâlbuki çevrimdışıyım. Kime gönderecek?
Bu elemanın ne olduğunu söylerdim kısa bir şekilde ama moderasyon tayfa müsade etmez. Çok ciddiye almamak gerek.

Hatta malum kişi 2. videosunun girişinde kilitlenen bir T-Launcher virüslümü konusundan bazı mesajları dalga geçmek için koymuş.

Bu elemanın ne olduğunu söylerdim kısa bir şekilde ama moderasyon tayfa müsade etmez. Çok ciddiye almamak gerek.
Hocam siz uğraşmayın, eskiden ekibinde olan biri uğraşmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izledikten sonra şüphelendim.

Videoyu hazırlayan, ya da daha doğrusu çalanın hiçbir zaman kendi fikri olmamıştır. Yine yabancılardan araklayıp, kendi fikri gibi savunuyor. Bence virüslü değil, ama yaptığı kötü şeylerden dolayı ben kullanmıyorum. Bunu izlemeyin, yabancılardan orijinalini izleyin.

Videoyu hazırlayan, ya da daha doğrusu çalanın hiçbir zaman kendi fikri olmamıştır. Yine yabancılardan araklayıp, kendi fikri gibi savunuyor. Bence virüslü değil, ama yaptığı kötü şeylerden dolayı ben kullanmıyorum. Bunu izlemeyin, yabancılardan orijinalini izleyin.
TLlauncher uzun araştırmalarım sonucunda Virüslü de değil virüssüz de değil Casus yazılım bilmiyorum tam olarak ne yani ne olduğu bilinmeyen bir Launcher

Titan Launcher öneriyorum.

Öyle, kanalına hangi içerikler varsa seslendirip atıyor. Adam içerik üretmiyor ki, çalıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğüz üzere videoda yuukrp kanıtlarıyla video atacağım demişti ve attı inandımda ama tek sorum olacak bilgisayarlarımız zarar görecek mi appdatadan bütün Minecraft ile Java ile alakalı her şeyi sildim sıfırlamak istemiyorum ne yapacağız?

Yüksek ihtimal virüs değil çünkü virüs olduğunu söyleyen anti virüsler çok kötü ama siz yine de garantiye alın hem ben menüsünü vs sevmiyorum onun yerine daha iyi bir Launcher bulun ya da en iyisi satın alın.

ttLauncher kullanmayın kullandırtmayın, boş yere 1100 tl para kaybettim, bilgisayarımda depolama kendi kendine doluyordu ve bir türlü sebebini çözememiştim, ssd 7-8 yıllık olduğu için herhalde ssd ölmeye başladı ya da ram vb de sıkıntı çıktı diye düşünüp servise gönderdim ssd bozuk diyip 1100 tl ye yeni ssd aldım ancak ttlauncher kurduktan sonra tekrar aynısı yaşandı ( yıllardır ttlauncher kullanıyordum ve ilk kez başıma geldi) uzun uzun araştırdım ancak bir şey bulamadım en sonunda bi microsoft makalesinde bağımsız yazar bir arkadaşın önerdiği uygulamayı indirince tlauıncher ın pc de 260 gb yer kapladığını farkettim, dosyayı silince pc tamamen boşaldı üstüne fan sesleri vs de durdu, %99 mining yapan bir uygulama kullanmayın.

ttLauncher kullanmayın kullandırtmayın, boş yere 1100 tl para kaybettim, bilgisayarımda depolama kendi kendine doluyordu ve bir türlü sebebini çözememiştim, ssd 7-8 yıllık olduğu için herhalde ssd ölmeye başladı ya da ram vb de sıkıntı çıktı diye düşünüp servise gönderdim ssd bozuk diyip 1100 tl ye yeni ssd aldım ancak ttlauncher kurduktan sonra tekrar aynısı yaşandı ( yıllardır ttlauncher kullanıyordum ve ilk kez başıma geldi) uzun uzun araştırdım ancak bir şey bulamadım en sonunda bi microsoft makalesinde bağımsız yazar bir arkadaşın önerdiği uygulamayı indirince tlauıncher ın pc de 260 gb yer kapladığını farkettim, dosyayı silince pc tamamen boşaldı üstüne fan sesleri vs de durdu, %99 mining yapan bir uygulama kullanmayın.

Kardeşim yanlış anlama ama cevap vermek için biraz geç olmamış mı

Yeni konular

Geri
Yukarı