Tofaş Doğan 500.000₺

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 84
  • Görüntüleme 13B
Yorumumun son satırında ilan sahibinin ilanı troll olarak açtığını belirttim ve bu konu da mizah kategorisinde açılmadığı için kimsenin burada mizah için yorum yaptığını sanmıyorum.
Neyin trollü bu? Sahibinden modlarının bunu onaylamaması gerekiyor aslında.

Araba ilanlarının belli ücreti olsun, her önüne gelen dangalak öyle ilan açmasın.

Bakınız: S2000, Honda Civic VTEC, E30, E46, E36 ilanlarına. Bundan farkı yok. Hele ki bol taklalı S2K tadından yenmez :D

Araba ilanlarının belli ücreti olsun, her önüne gelen dangalak öyle ilan açmasın.

Bakınız: S2000, Honda Civic VTEC, E30, E46, E36 ilanlarına. Bundan farkı yok. Hele ki bol taklalı S2K tadından yenmez :D
Taklalı S2000'i bırak, 2 tane pert olan S2000'in önü gri, arkası sarı olarak birleştirdiler.

Şu yürüyen tabuta değil 500 bin 1 lira vermem. Dolmuşa binerim kapımın önüne araba diye koymam.
Bu nedir yav araçla kaza yaptı mı ikiye bölünüyor.

Arka çamurlukları ya değişen ya da boyalı olan hiç yanlamamış S2000'ler, kesiciye düşmekten motorları çürümüş teneke 1.6 İESler, Kordonu takip et noterde buluşalım diyen orjinalciler olduğu sürece bu araçlara daha böyle kafa fiyatlar yazarlar 😂

İsteyen istediği fiyatı yazsın arkadaş, nedir bu almayacak olanın eleştirme sevdası. Sen bir ürün satarken alıcının istediği fiyata mı satıyorsun? İyi o halde ikinci el kategorisinde her şeyi 10 ₺'ye alıyorum ben, satıyor musunuz? Yok. Bu araç sahibi de belli ki zaten troll amaçlı ilan açmış. Kimse bu fiyata bu aracı almaz yani.
Bir malın ederi vardır. Bu araba yarı fiyatı 250bin bile etmez.

"Parası olan baksın"

Evet, dostlar biryağ tenekesi şaka gibi 500.000TL gören süper lüks makam der gerçekler tofaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı