TOGG çıkınca alır mısınız?

Mevcut hali ile soygun şebekesinin elinde iken asla...

Olması gerektiği gibi hukuk yoluyla devlet projeyi kamulaştırırsa, projenin başına liyakat sahibi kamu personeli geçerse, KDV ve ÖTV gibi vergilerden vazgeçilirse, kalite ve kullanım açısından istikrar ve fiyat/performas avantajı olursa, en önemlisi bütçemiz yeterse alabiliriz.

Zaten cebimizden bolca para sömürüyorlar. Bir de klasik söz olan"Alim de destek olayım. " yok.
Banane arabasından, demir tenekesinden.

Yaptıkları arabada yabancı devletten gelen araçtan pahalı. Komedi. 😆

İstesen bile alamazsın, şu an kim sıfır araba alıyor? Bu sene başında hayalini kurduğum araç ikinci elde 60K civarına tertemiz bulunabiliyorken şu an 165K civarı.

Fiyat da bundan daha fazla olacaktır muhtemelen. Özelliklerini hatırlamıyorum fakat kağıt üstünde fena değildi galiba. Çok param olsa destek olmak adına alabilirdim belki.
Alan çok durumu olmayan kadar olanda var.

Arkadaşım siz kafayı mı yediniz parça başka yerlerden alıp üretiliyor diye araç yerli olmuyor mu? Amerika'da ki iPhone bütün parçalarını Amerika mı üretiyor sanıyorsunuz para verip parçalarını yaptırıyorlar. Ezbere konuşmayın.

Elektrikli araçların sanıldığı gibi temiz ve çevreye saygılı araçlar olmayabileceğini belirtmek gerekiyor. Batarya ömrü bitince onun yenisi ile değişimi ve eskisinin geri dönüşümü veya bertaraf edilmesi sorunu var. Bu bakımdan hidrojenli araçların çok daha temiz olduğu söylenebilir. Bunu düşününce elektrikli modasına uyup TOGG almak çok da iyi bir fikir gibi durmuyor.

Alan çok durumu olmayan kadar olanda var.

Arkadaşım siz kafayı mı yediniz parça başka yerlerden alıp üretiliyor diye araç yerli olmuyor mu? Amerika'daki iPhone bütün parçalarını Amerika mı üretiyor sanıyorsunuz para verip parçalarını yaptırıyorlar. Ezbere konuşmayın.

Ama hiçbir iPhone reklamında "Yerli ve milli iPhone" tarzı saçma sloganlar göremezsin, amaçları insanların duygularını sömürmek değil çünkü. Yerli ve milli araç diye tanıtıldığı için insanlar milli olup olmaması üzerinde bu kadar durdu.

hele bir çıksın 5 sene geçsin o zaman belli olur.

yedek parça, işçilik, tamir servis ağı , servis onarımlarının kalitesi araç alma kriterleridir.
çıkar çıkmaz almak sokağa atılacak para gibi, ne olacağı belli değil çok kaliteli de çıkabilir çok tırtta çıkabilir. ben aracın kötü üretileceğini düşünmüyorum çalışanlar ülkemizin mühendisleri. ama onlara ne kadar imkan sunuluyor onu bilmiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı