TOGG hakkında ne düşünüyorsunuz?

Doğru neyse onu söylerim. At gözlüğü takmıyorum maalesef, adında her yerli geçen şeye "Aaa ne güzel! Yerli ve milli!" diyemem.
Hyundai’nin yüzde 51-66, Renault yüzde 41-51, Fiat yüzde 51-58 ve son olarak da Toyota yüzde 42-55 oranında yerlilik oranına sahip. Genel ortalama ile ilgili olarak, otomobil üretimlerinin %56’sının yerli üretim olduğu söylenebilir.

Çoğu orta segment firmalar böyle diğer üst segment firmalarda %10-20 daha fazla yerlilik oranına sahip.

Bence ondan değil insanlar para aldığı için öyle.
Bedavaya çalıştırılacak halleri yok.

Senin gibi düşünen değil de
Böyle düşünen mühendisler olduğu için şu an İHA ve sihalarımız var.
Böyle mühendisler olduğu için şu an TOGG marka aracımız var.

O pek sevgili İHA'cı, SİHA'cı mühendislerin Birleşik Devletler'den teklif alsın, donunu dahi almadan gider. O denli hızlı cayar yani "YeRli vE mİLli" mottosundan.

Hyundai’nin yüzde 51-66, Renault yüzde 41-51, Fiat yüzde 51-58 ve son olarak da Toyota yüzde 42-55 oranında yerlilik oranına sahip. Genel ortalama ile ilgili olarak, otomobil üretimlerinin %56’sının yerli üretim olduğu söylenebilir.

Çoğu orta segment firmalar böyle diğer üst segment firmalarda %10-20 daha fazla yerlilik oranına sahip.

.
Dediğinin herifin yazdığı ile alakası yok. Adam yerli milli olsun olmasın ben onu sevmek zorunda değilim demiş.

O pek sevgili İHA'cı, SİHA'cı mühendislerin Birleşik Devletler'den teklif alsın, donunu dahi almadan gider. O denli hızlı cayar yani "YeRli vE mİLli" mottosundan.
İçindeki para ve rahat yaşama aşkı vatan sevgisine ağır basan birine kapımız açık. Gidebilir.

Geri
Yukarı