TOGG sahneye sorunsuz şekilde geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dünya üzerinde %100 yerli tek bir marka bile yok, birçoğunuzun cebinde olan iPhone'ların ekranını yıllardır LG ve Samsung üretiyor. Bu ürünün fiyatının uygun olacağını düşünüyorsanız eğer, düşünmeyin çünkü öyle bir şey olmayacak.

Umarım yurtdışında bu ürünü tercih edenler olur da ülkeye döviz girer tek temennim bu.

Dünya üzerinde %100 yerli tek bir marka bile yok, birçoğunuzun cebinde olan iPhone'ların ekranını yıllardır LG ve Samsung üretiyor. Bu ürünün fiyatının uygun olacağını düşünüyorsanız eğer, düşünmeyin çünkü öyle bir şey olmayacak.

Umarım yurtdışında bu ürünü tercih edenler olur da ülkeye döviz girer tek temennim bu.
Olmayacak, Almanya'daki gurbetçiler alırsa şanslıyız. Onun dışında sadece umuyoruz.

Fiyatı ucuz olursa çok büyük başarıya adım atılır. Halkımız Clio, Egea, Megane tarzı arabalar yerine Togg tercih eder.
Aynen.

Bakalım medya ne diyecek devrimi batıran medya olmuştu benzini bitmesi değil.

Aşırı muhaliflerin de diğerlerinden farkı yok ya. Hiç çekilmiyor.

Devrim otomobilden yaşanan sorunların aksine TOGG bugün sorunsuz şekilde sahneye indi ve başkan Recep Tayyip Erdoğan yüzünde gülümseme ile otomobilden inip konuşma yapmaya başladı.

Renk ismi Anadolu olan ve Pamukkale olan 2 seçenek ile şu an sergileniyor.

Eki Görüntüle 1557179

Eki Görüntüle 1557181

1667060665555-png.1557185

Amerika'lılara hayırlı olsun demek düşer bize.

Dış pazarda tercih edileceğini düşünmüyorum. Birkaç tane araç üretildikten sonra üretimi durdurmazlar umarım.

Arkadaşım halâ daha çamur atanları görmek ne kadar üzücü ya. Ulan tarihte ilk defa bir başarıya imza atmışsın, heykellerden sapkalardan buralara gelip araba yapmışsın, geliyorsun yok yerli ve milli, yok alamayacağım. Alamassan alama Ahmet alacak Mehmet alacak yurt dışına satacak ülkeye para girecek halâ neyin hesabını yapiyorsun? Muhaliflik bu mu?
Yap-boz aldım Çin'den. Türkiye'de birleştirdim. Yap-boz yerli milli oldu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı