TOKİ kura olasılığı kaçtır?

Turok_28

Hectopat
Arkadaşlar ben yeni TOKİ projesine katıldım. 250 bin konut diyor. Bana çıkma şansı yüzde kaç acaba? 4 milyon kişi katılsa % kaç şansım var?
Gençlerin önceliği var diyorlar ama ne kadar doğru?

Gençlik kollarına üyelik yaparsan %100 olur çıkma şansı. Politik değil olanı söylüyorum gözümle farklı durumlarda öncelik verildiğine şahit oldum. Ama illa göstermelik bile olsa random çıkacaktır. Şey gibi düşün 1 liralık Steam koduna 500 liralık oyun çıkma ihtimali.

Ben hesapladım %6 falan olasılık çok düşük seçime doğru konut sayısı yükselirse bir ihtimal ama ben çok şanssızım çıkacağını sanmam, keşke yaşlıları katmasalardı.

50.000 konut gencler icin ayrildi, kac gencin katilacagina gore degisir onun verisi yok. En son tum projeye 5 milyon kisi katılmıştı. Ben arsaya da katildim inşallah çıkar.

Parti üyesi veya gençlik kollarına üye olmayı düşün.

Kanka seçimde gençlik kolları zaten oy verecek önemli olan benim oyun kafaları çalışıyorsa öyle bir şey yapmazlar.

50.000 konut gencler icin ayrildi, kac gencin katilacagina gore degisir onun verisi yok. En son tum projeye 5 milyon kisi katılmıştı. Ben arsaya da katildim inşallah çıkar.

50000 ise ihtimal bayağı düşük demektir 250 de 50 hiçbir şey.

Kanka seçimde gençlik kolları zaten oy verecek önemli olan benim oyun kafaları çalışıyorsa öyle bir şey yapmazlar.

50000 ise ihtimal bayağı düşük demektir 250 de 50 hiçbir şey.
Valla babus 3 kardes basvurduk biz bence çıkar :D hayirlisi diyelim herkese iyisi nasip olsun.

Geri
Yukarı