Tokyo Ghoul izlenir mi?

Güzel drama. Bir Animenin seinen olması onun harika olduğu, shonenlerin berbat olduğu anlamına gelmiyor. İki üç Türk seinen az biliniyor diye seineni keşfetti. Sonra bir sürü seinenci türedi.
Burada da bahsetmiş konu sahibi. Bir manganın seinen ya da shonen olmasından çok kalitesine bakın. Shonen sayılan Chainsaw Man animesinde (Manga değil) bile ben Tokyo Ghoul'dan daha çok yetişkin içeriği görüyorum. Tokyo Ghoul'un hitap ettiği kitle belli. İyi bir seri olduğunu da düşünmüyorum. Sürekli ağlayan, beyaz saçlı ve maskeli bir ana karakteri izlemek bana gram zevk vermiyor.

O halde sen bir ucubesin çünkü animeyi son bölümlere kadar izlemişsin ve dediğin şey o kadar cahil olduğunu gösteriyor ki bu konularda...global'de sevilen animeler çok mu gerçekçi? Naruto, One piece, berserk, bakı vs slice of Life animeler mi? O zaman herkes 16 yaşında? Zaten animeler de o sahip olduğu hayal dünyası yüzünden seviliyor. Üslubunu düzeltmen lazım yoksa gerçek ucube sen olacaksın.

Ya bu site ekşisözlük gibi olsaydı sana neler derdim yahu animeyi izlemiş olmam o animenin iğrenç olduğu gerçeğini değiştirmiyor bir anime gerçekçi olmak zorunda değil eğer öyle düşünüyor olsaydım fantastik dizi film vb izleyen herkese de ucube demiş olurdum ama evet senin gibi daydreamer ucubelerin anlaması için daha açıklayıcı olmam lazım dı belki de ya olay örgüsü bu kadar kötü bir animeyi nasıl sevebilirsin karakterizasyonu ve olay örgüsü bu kadar iğrenç olan çok az anime izledim rezalet bir overrated senin gibi ucubelerin sevmesi normal hani işkence görüyor sonra birden Power up alıyor ya hani hani beyaz oluyor saçı parmak çıtlatıyor çok havalı anne bende yarın okula gidince kaneki gibi davranacağım.

Ya bu site ekşisözlük gibi olsaydı sana neler derdim yahu animeyi izlemiş olmam o animenin iğrenç olduğu gerçeğini değiştirmiyor bir anime gerçekçi olmak zorunda değil eğer öyle düşünüyor olsaydım fantastik dizi film vb izleyen herkese de ucube demiş olurdum ama evet senin gibi daydreamer ucubelerin anlaması için daha açıklayıcı olmam lazım dı belki de ya olay örgüsü bu kadar kötü bir animeyi nasıl sevebilirsin karakterizasyonu ve olay örgüsü bu kadar iğrenç olan çok az anime izledim rezalet bir overrated senin gibi ucubelerin sevmesi normal hani işkence görüyor sonra birden Power up alıyor ya hani hani beyaz oluyor saçı parmak çıtlatıyor çok havalı anne bende yarın okula gidince kaneki gibi davranacağım.

Neler diyecekmişsin bana? Gülmekten öleceğim şimdi. Dediğine göre sen izlediğin her animeden etkilenip her gün sokakta o hareketleri segileyen insansın:).Ben hiçbir şekilde aklım var ki kullanıyorum hayali bir şeyin taklidini yapmam. Bana ucube diyorsun da sen de animeyi izlemiş bitirmiş bir insansın. İzleyenlere de ucube demişsin senin bu animeyi izleyip burada iğrenç demen bir şey değiştrimez. Kaneki kaç bölümdür ağlıyor bu sonlara doğru yaşanan bir şey değil ki? İnsanlara ucube diyen sensin ne kendine saygın ne de diğer kişilere var. Sen sadece sosyal medya da gezinip gezinip orada duyduğun ucube kelimesini her mesajında kulllanıp kendini havalı zanneden tipik bir kişiliksin. O iş burada insanlara sallamakla olmuyor. Sırf sadece anime izlemiş birine kendi akılsızlığını ve terbiyeden yoksunluğunu göstererek hakaret eden bir insansın(umarım insansındır ve ben bunları insana anlatıyorumdur).sen bence ekşi de takıl burada belli ki istediğin gibi konuşamıyorsun:).Sadece sana bu mesajından dolayı gülüp geçmeyi sana layık göremedim efendim kusura bakmayın^_^.Sizin kadar kibar konuşamıyorum ne kadar istesem de.

Neler diyecekmişsin bana? Gülmekten öleceğim şimdi. Dediğine göre sen izlediğin her animeden etkilenip her gün sokakta o hareketleri segileyen insansın:).Ben hiçbir şekilde aklım var ki kullanıyorum hayali bir şeyin taklidini yapmam. Bana ucube diyorsun da sen de animeyi izlemiş bitirmiş bir insansın. İzleyenlere de ucube demişsin senin bu animeyi izleyip burada iğrenç demen bir şey değiştrimez. Kaneki kaç bölümdür ağlıyor bu sonlara doğru yaşanan bir şey değil ki? İnsanlara ucube diyen sensin ne kendine saygın ne de diğer kişilere var. Sen sadece sosyal medya da gezinip gezinip orada duyduğun ucube kelimesini her mesajında kulllanıp kendini havalı zanneden tipik bir kişiliksin. O iş burada insanlara sallamakla olmuyor. Sırf sadece anime izlemiş birine kendi akılsızlığını ve terbiyeden yoksunluğunu göstererek hakaret eden bir insansın(umarım insansındır ve ben bunları insana anlatıyorumdur).sen bence ekşi de takıl burada belli ki istediğin gibi konuşamıyorsun:).Sadece sana bu mesajından dolayı gülüp geçmeyi sana layık göremedim efendim kusura bakmayın^_^.Sizin kadar kibar onuşamıyorum ne kadar istesem de.
beni gülüp geçmeye bile layık görmeyen insanın 10 satır yazması ironik olmuş anlamaman normal o yüzden senin yapamadığın şeyi yapıyorum gülüp geçiyorum 🤣🤪 balonundan çıkman dileğiyle 😗

Beni gülüp geçmeye bile layık görmeyen insanın 10 satır yazması ironik olmuş anlamaman normal o yüzden senin yapamadığın şeyi yapıyorum gülüp geçiyorum 🤣🤪 balonundan çıkman dileğiyle 😗

Yapamadığım değil yapmadığım:).sadece insanların karşısında sessiz kalmayı sevmiyorum.

Hocam bu arada biraz r gibi gelecek ama sinirliyken ben biraz abuk subuk şeyler yazıyorum kusura bakmayın hakkınızı helal edin biraz ani değişimler yaşıyorum. Söylediğiniz şeyler de haklısınız ben ne de olsa ergenim:).Fazla uzatmakta istemiyorum şimdi.

Geri
Yukarı