Tom Clancy's Rainbow Six: Siege arkadaş davet edememe

İşletim sistemi
Windows 10
Oyun ayarlarından davete özel ayarını arkadaşlara açık yapın arkadaşınız Ubisoft üzerinden sizin oyununuza katıl yapsın. Klasik çöpisoft hataları, ben de doğru düzgün kullanamıyorum davet sistemini. Ne bana davet geliyor ne ben atabiliyorum...

Çözüm basit aga :D oyunu Steam'den başlatma Ubisoft üzerinden başlat ve birbirinize Ubisoft üzerinden oyun daveti gönderin! Lobi daveti değil oyun daveti. O işe yarar yaramazsa bile sonra tekrar deneyin diğer sorununuzda çözülmüş olacaktır.

Son 1 haftadır arkadaşıma davet atmaya çalışıyorum ama davet işareti çıkmıyor. Arkadaşlıktan çıkardım, bir daha ekledim olmadı.
Yapılacak pek bir şey yok aslında dönem dönem benimde başıma gelen durum. Anıl beyin taktiği bazen hallediyor. Ubisoft ne zaman düzelecek acaba ya sürekli bir problem. Bir de kesinlikle davet kısmını açık yapın davet gitmese bile bazen oyuna katıl butonu iş görüyor.

Çözüm basit aga :D oyunu Steam'den başlatma Ubisoft üzerinden başlat ve birbirinize Ubisoft üzerinden oyun daveti gönderin! Lobi daveti değil oyun daveti. O işe yarar yaramazsa bile sonra tekrar deneyin diğer sorununuzda çözülmüş olacaktır.
Oyun zaten Steam üzerinden başlatsanız bile Ubisoft üzerinden açılıyor.

Adamsın hocam oldu sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı