Tongfang kasa vs Clevo kasa

Tongfang bu, almayı düşünüyorsanız yardımcı olabilirim. 2 aydır kullanan arkadaşım var.
Teşekkürler sağolun hocam. Ben sadece örnek olarak onu göstermiştim bilgilenmek amacıyla.
Hazır siz burdayken konunun dışına çıkmak istemem ama şu bilgisayarı almayı düşünüyorum iyi midir acaba ekstradan ram slotu var mıdır bilginiz var mı?
Siz mi körsünüz yazılar ortada ve yanda iki yeşil çizgi yok
Yanlış anlamışım dostum ben monster yazısından bahsediyosunuz zannettim. Bu kadar aşağılamana gerek yok 😠

Son düzenleme:
Teşekkürler sağolun hocam. Ben sadece örnek olarak onu göstermiştim bilgilenmek amacıyla.
Hazır siz burdayken konunun dışına çıkmak istemem ama şu bilgisayarı almayı düşünüyorum iyi midir acaba ekstradan ram slotu var mıdır bilginiz var mı?

Yanlış anlamışım dostum ben monster yazısından bahsediyosunuz zannettim. Bu kadar aşağılamana gerek yok 😠
Bende özür dilerim abarttım. 17.3" fayda ama plastik olması kötü. Ben A5 tarafındanım.

Teşekkürler sağ olun hocam. Ben sadece örnek olarak onu göstermiştim bilgilenmek amacıyla.
Hazır siz buradayken konunun dışına çıkmak istemem ama şu bilgisayarı almayı düşünüyorum iyi midir acaba ekstradan RAM slotu var mıdır bilginiz var mı?

Rica ederim, evet attığınız bravo da çift slot var. Tek slotta 8 var, diğerine de sizin 8 takmanız lazım.

Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere sorum basit. Hangisi daha sağlam, az ısınma sorunlu, kaliteli kasa?

Ve Monster notebook marka laptoplar için genel olarak hangisinin hangisi olduğunu nasıl ayırt ederim?

Clevo kasa Monster mı?

Tongfang kasa Monster mı?

Nasıl ayırt ederim?

@Radeon RX 5500M

Araştırdığıma göre Monster'da "Alüminyum İle Güçlendirilmiş Kasa" yazanlar Clevo, "Alüminyum Kasa" yazanlar Tongfang markaymış. Ayrıca Clevo kasaların üst kapağında iki yeşil çizgi oluyormuş.

Araştırdığıma göre Monster'da "Alüminyum İle Güçlendirilmiş Kasa" yazanlar Clevo, "Alüminyum Kasa" yazanlar Tongfang markaymış. Ayrıca Clevo kasaların üst kapağında iki yeşil çizgi oluyormuş.
Sağ ol...

Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için güçlendirilmiş plastik ve alüminyum yazıyor. Kafam çok karıştı. Yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca 17.3’’ i7 veya i5 monsterlardan f/p tavsiyesi varsa sevinirim
Çok özür dilerim ama anlamadım. Kastedilen ortada bulunması gereken yazılar hangisi oluyor? Ayrıca daha iyi olduğu yazılan tongfang kasaları monsterın sitesinden incelediğimde güçlendirilmiş plastik yazıyor, daha kötü olduğu söylenen clevo kasalar için alüminyum ile güçlendirilmiş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı