Toplam 1500 TL'ye Ekran Kartı ve İşlemci Tavsiyesi

EfaFTW

Hectopat
Daha fazla  
Anakartım Gigabyte H61M-S2PV REV 2.2

Anakartıma uygun Ekran kartı ve işlemci alacağım, toplam bütçem 1500 TL. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Ayrıca şunu sormak istiyorum, anakartımda kaç adet RAM slotu bulunuyor? 4x2'den 8 GB RAM var şu an ama 8 GB daha eklemek istiyorum. Üçüncü slot var mı acaba mevcut anakartımda?

Eğer yoksa, RAM de alacağım ancak o bütçeye dahil, onun için ayrı bütçe oluşturacağım. 16 GB'lik RAM tavsiyesi de verirseniz sevinirim.

İşlemci olarak Core i7-3770K ve Ekran kartı olarak RX 570 yada RX 580 alabilirsin ayrıca anakartında 2 adet bellek slotu bulunuyor ve 8 gb bellek eklemek istiyorsan elindeki bellekleri satıp 8x2 bellek almalı yada yeni bir 4 bellek slotlu H61 anakartı almalısın.

İşlemci olarak Core i7-3770K ve Ekran kartı olarak RX 570 yada RX 580 alabilirsin ayrıca anakartında 2 adet bellek slotu bulunuyor ve 8 gb bellek eklemek istiyorsan elindeki bellekleri satıp 8x2 bellek almalı yada yeni bir 4 bellek slotlu H61 anakartı almalısın.
Teşekkürler, varsa başka tavsiyeler açığım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı