Toplam kaç uyarı aldınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eski hesaplar da gereksiz yere o kadar çok uyarı almışımdır ki ben bile sayısını hatırlamıyorum.

25 tane var. Bir keresinde 5 dakika içinde 7 tane art art ceza yedim. 2 hafta falan sosyali kullanamadım. Ama bir tane modun bana kafayı taktığını düşünüyorum. Bir konu tartışılırken de birinin şunu yazdığını gördüm; bu tip konular sayesinde gericileri görmüş oluyoruz 10'dan fazla kişiye bastım engeli yarasın. Cümle aynen buydu. Bazen siyasi içerikler olunca bana gerici yobaz cahil ahmak hain damgası alıp ceza yiyorum. Sanırım sosyale ters bir kişiliğim var. Bir keresinde 10dk içinde iki tane cinsel içerikli konu açılmıştı. İki konuyada gidip kızıp durmuştum. Modlarada laf ettim. Sonra tak 1 hafta ban. Geçmiş olsun Yusuf :)

Fazla takılmıyorum uyarılara. Mesajın içeriğinden çok imla kurallarına dikkat edilmesi bana biraz komik geldi ayrıca.

Şaka bir yana bu site benim dil bilgimi geliştirdi yıllarca okulda alamadığım eğitimi bu site bana verdi. :)

Alamadığın değil de almak istemediğin eğitimi dersen daha doğru olur. Burası hiçbir okuldan daha iyi dil bilgisi öğretemez sana.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı