Toplama RX 7800 XT, R5 7500F, 32 GB DDR5 7000MHz sistem uyumlu mudur?

Bütçe
30000

Kaç TL tuttu sistem. Bir de sıvı soğutmaya gerek yok. Kaliteli kule tipi bir fan rahatlıkla işinizi görecektir.

Güç kaynağı soru işareti yarattı dostum işlemci 65w ekran kartı 700w çekerse yetmiyor. henüz almadıysan 850watt bakabilirsin. tekrar baktım işlemci 100watt yazıyor

Sizin sisteminizle yarışacak sistemler değil ama düşünürseniz bunlarda var.

Güç kaynağı soru işareti yarattı dostum işlemci 65w ekran kartı 700w çekerse yetmiyor. henüz almadıysan 850watt bakabilirsin. tekrar baktım işlemci 100watt yazıyor
işlemci 100w çekse bile ekran kartının güç tüketimi kendi sitesinde 270w yazıyor testlerde bile 200w ile 270w arası çekiyor. Bir sorun olmayacağını düşündüm.

Sizin sisteminizle yarışacak sistemler değil ama düşünürseniz bunlarda var.
teşekkürler, hazır sistemler bana gelmiyor taksit ile alacağım için. Tek tek alınca her parçaya vade farksız taksit yapabiliyorum bu da ödemelerimi azaltıyor. Tek seferde 35bin ödeyecek gücüm yok ama ayda 5-6 bin tl ödeyebilirim.

Son düzenleme:
İşlemci 100W çekse bile ekran kartının güç tüketimi kendi sitesinde 270W yazıyor testlerde bile 200W ile 270W arası çekiyor. Bir sorun olmayacağını düşündüm.

Teşekkürler, hazır sistemler bana gelmiyor taksit ile alacağım için. Tek tek alınca her parçaya vade farksız taksit yapabiliyorum bu da ödemelerimi azaltıyor. Tek seferde 35bin ödeyecek gücüm yok ama ayda 5-6 bin TL ödeyebilirim.

Bende aynı sistemi arıyorum uzun süredir Amazon'da taksit nasıl oluyor vade farksız anlatabilir misiniz çok teşekkürler.

Bende aynı sistemi arıyorum uzun süredir Amazon'da taksit nasıl oluyor vade farksız anlatabilir misiniz çok teşekkürler.
Amazon çoğu ürüne vade farksız 6 taksit imkanı sunuyor aynı şekilde hepsiburada da sunuyor. Linkini attığım ürünlerin hepsi vade farksız taksit imkanı olan ürünler. Taksit seçeneklerini ürünlerin linklerinden bakabilirsin.

Amazon çoğu ürüne vade farksız 6 taksit imkanı sunuyor aynı şekilde Hepsiburada'da sunuyor. Linkini attığım ürünlerin hepsi vade farksız taksit imkanı olan ürünler. Taksit seçeneklerini ürünlerin linklerinden bakabilirsin.

Çok teşekkürler çok sağ olun çok yardımcı oldunuz iyi akşamlar.

Geri
Yukarı