Torrent kullanıyor musunuz ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DoomsDay

Hectopat
Torrent kullanıyor musunuz ?

Korsan olarak film, program, müzik hadi oyunu geçtim çünkü updateleri olmadığından ve çok sorunlu olduğundan uğraşmadığınızı duymuştum.

Ben de çok sayıda orijinal oyun olmasına rağmen kaliteli bir bilgisayarım olmadığı için oynayamıyorum.

- - - Güncellendi - - -

Nerelerde hatam olduğunuda yazarsanız. Türkçemi geliştirmeme yardımcı olmuş olursunuz. :)

Torrent kullanmıyorum ama hatalarını göstermek istedim.::)
'' Ben de çok sayıda... '' derken 'bende' olarak bitişik yazmalısın çünkü burada kendinde bulunan oyunları kastettiğin belli.
'' Nerelerde hatam olduğunuda yazarsanız. '' derken 'olduğunu da' diyerek -de bağlacını ayrı yazmalısın.
Benden bu kadar.:)

Torrent kullanıyor muyum? Evet. İstemeyerek de olsa maalesef kullanıyorum. Mesela Left 4 Dead 2'yi kaçırdım ben. Şimdi de 19,99$. TL ile 42 lira falan. Ben Crysis 3'ü dahi 1 günde bitirdim. Battlefield 3'ü de. Başladığım zaman bitiyor. Belki 13-14 saat başından kalkmıyorum ama bitiyor işte. Yani yaz tatilinde olduğumuzu düşünürsek 15 tane grafikleri iyi olan benim tarzımda oyun olduğunu da varsayalım 15*40=600 TL yapar. Keza her oyun 40 TL değil tabi. Genelde 60-70 TL'den pahalı oluyor. Yani ben her 15 günde 600 lira para ödeyemem. :) Benim kullanma sebebim bu. Elimden gelirse almaya çalışırım ama. :) Ancak tabi ki tavsiye etmiyoruz.

Torrent kullanmıyorum ama hatalarını göstermek istedim.::)
'' Ben de çok sayıda... '' derken 'bende' olarak bitişik yazmalısın çünkü burada kendinde bulunan oyunları kastettiğin belli.
'' Nerelerde hatam olduğunuda yazarsanız. '' derken 'olduğunu da' diyerek -de bağlacını ayrı yazmalısın.
Benden bu kadar.:)

İşin aslı bu düzenlenmiş şekli Bende yazarken zaten birleşik yazmıştım. :)

Ben bir hata görememiştim. Sanırım soru hoşlarına gitmediği için bir hoşgeldin hediyesiydi bu. :)

Genel olarak internetin yavaş olduğu bir ülkede torrent gibi hızlı bir seçeneği görmezden gelen de ne bileyim...
Düzenleme : 7 senelik konuyu hortlattıysam özür dilerim.

Torrent kullanıyor muyum? Evet. İstemeyerek de olsa maalesef kullanıyorum. Mesela Left 4 Dead 2'yi kaçırdım ben. Şimdi de 19,99$. TL ile 42 lira falan. Ben Crysis 3'ü dahi 1 günde bitirdim. Battlefield 3'ü de. Başladığım zaman bitiyor. Belki 13-14 saat başından kalkmıyorum ama bitiyor işte. Yani yaz tatilinde olduğumuzu düşünürsek 15 tane grafikleri iyi olan benim tarzımda oyun olduğunu da varsayalım 15*40=600 TL yapar. Keza her oyun 40 TL değil tabi. Genelde 60-70 TL'den pahalı oluyor. Yani ben her 15 günde 600 lira para ödeyemem. :) Benim kullanma sebebim bu. Elimden gelirse almaya çalışırım ama. :) Ancak tabi ki tavsiye etmiyoruz.
20 dolar 42 liraymış o zamanlar...Oof of.

Ben oyunları denemek için veya çok fazla gb indirmemek için repack için kullanıyorum.

Hortlatanlara laf atan biri vardı diye hatırlıyorum ve bende ön yargıya sebep oldu bu.

Mantıklı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı