Hiç Torrent kullanıyor musunuz?

Bir zamanlar hobim korsan oyunları yükleyip karşılaştığım hataları çözmekle uğraşmaktı. Benim güncellediğim korsan oyunlar kadar yapımcılar güncelleme göndermemiştir:ROFL: Bağımlılık yapar, elimde 932 adet en son güncellemeli oyun koleksiyonum var. Ama orijinal oyun kullanıyorum.(y)

Bir zamanlar hobim korsan oyunları yükleyip karşılaştığım hataları çözmekle uğraşmaktı. Benim güncellediğim korsan oyunlar kadar yapımcılar güncelleme göndermemiştir:ROFL: Bağımlılık yapar, elimde 932 adet en son güncellemeli oyun koleksiyonum var. Ama orijinal oyun kullanıyorum.(y)
Saygı duydum.:eek:

Korsana zaten karşıyım, o kısmını kullanmıyorum.
Orijinal şeyler için de hiç ihtiyacım olmadı. Dizi ve film için Netflix ve Digiturk var yani torrent benimle değil.(n)

Anlıyorum hocam.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı