Torrent takıldı

Direkt ''korsana desteğimiz yok, bb'' yazmak yerine ''Ne indirdiğinizi sorabilir miyim acaba ?'' diyebilirsiniz.
Arkadaşın bunu konu açarken yazması gerekmez mi? Eksik bilgi veriyor. Neden hala adamın arkasındasınız ben anlayamadım.
Maalesef sanal ortamlar senin dediğin gibi yanlış anlamaya müsait. Açıklayıcı yazmayıp bırakınca kafa karışabiliyor. Fakat torrent demek korsan demek değildir. Hani bazıları (sözüm meclisten dışarı) torrent lafını duyunca direkt korsan diyorlar ben onu yanlış buluyorum. Ama arkadaş korsan içerik olduğuna dair bir şey söylememiş hatta biraz havada bırakmış konuyu:) Ben öyle durumlarda direkt ne indiriyorsun nereden indiriyorsun diye sorup gereken cevabı aldıktan sonra hareket etmeyi tercih ediyorum mesela:)
Göndermeyi bana yaptığınızı anladım fakat daha açıklayıcı yazsaydı böyle şeyler olmazdı bence :D

Göndermeyi bana yaptığınızı anladım fakat daha açıklayıcı yazsaydı böyle şeyler olmazdı bence :D
Yok valla sana yapmamıştım:) Cidden sosyalde biraz araştırma yap bak ne demek istediğimi anlayacaksın:) Adam "tor..." yazarken "korsana destek yok" diye trigger'lanan çok fazla maalesef sonra da konu kontrolden çıkıyor başka yere gidiyor:) Özellikle sözüm meclisten dışarı yazdım ama yanlış anladıysan kusura bakma diyeyim o zaman:)

KoRsANa DeStEk Yok BuRadA (!)
Şaka bir yana, siteden kaynaklı olabilir dendiği gibi.
Başka bir yerden aynı dosyaları tedarik edebiliyorsan bir de oradan dene.

Konuyla alakalı değil fakat, Torrenn'ten bir şey indirirken görev yöneticisinde Torrent'in 17mb/s internet kullandığı görünüyor yine de dosyayı indirme hızı 1-1.5mb/s sebebi ne olabilir?

Konuyla alakalı değil fakat, Torrenn'ten bir şey indirirken görev yöneticisinde Torrent'in 17mb/s internet kullandığı görünüyor yine de dosyayı indirme hızı 1-1.5mb/s sebebi ne olabilir?
Sen dosya indirirken aynı zamanda dosya yüklersin. Torrent böyle çalışır. Bilgisayarlar birbirlerine dosya indirip yüklerler. Yani senin indirdiğin dosya hiçbir sunucuda mevcut değil. O dosya başka bilgisayarlardan sana upload ediliyor. Bu sayede indirmiş oluyorsun ama sen de başka bilgisayarlara o dosyayı upload ediyorsun. Kısaca Torrentten bir şey indirirken aslında bir sürü veri akışı gerçekleştiriyorsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı