Toshiba P300 için uzun kullanım sonrası deneyimim

Abartmayın, hafif bir darbe veya plaka temasından sonra aylar içinde böyle oluyor, hatta daha da artıyor.
Plaka temasından kasıt nedir? Alındığı günden beri caddy ile kullanıyorum, geçen gün yerinden çıkarıp taktım. Onun dışında fiziksel hiçbir temasım olmadı.

Ben 4 gündür Toshiba P300 1 TB disk kullanıyorum, herhangi bir sorun yaşamadım ve bu 4 günde diske 170 GB dosya yazdım, Windows 10 dahil buna. Hedefim en az 500-600 GB.

Ama diskler eski nesil teknoloji, en güzeli SSD almak, uzun süre rahat etmek.

Eki Görüntüle 287413

@Umutciiftci al bi' de burdan yak, adam akıllı kullanmadığım Barracuda son günlerini yaşıyor.

Bu testleri hangi programla yaptınız. Bende 3 TB olanını almayı düşünüyordum şuan vazgeçtim. En iyisi SSD alacaksın 500 GB sürekli oynadığın oyunları yükleyeceksin.

Bu testleri hangi programla yaptınız. Bende 3 TB olanını almayı düşünüyordum şuan vazgeçtim. En iyisi SSD alacaksın 500 GB sürekli oynadığın oyunları yükleyeceksin.
HDD Sentinel ve HD Tune kullanıyorum ben. Kendi kontrolümü kendim yaparım diyorsanız ikincisini kullanın. Diğeri arkaplanda çalışan cinsten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…