Toshiba Satelitte L755 OS X Kurulumu

system.can

Hectopat
Daha fazla  
4-5 yıllık Toshiba marka laptopum var ve mac os kurmak istiyorum. Kurulumunu nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok yardım eder misiniz?

hackintosh diye arat youtube da
temiz link veremem ama çok lazım olursa benim bilgisayarın ftp'sini geçici olarak veririm benden alırsın...

önce bi ara bulmaya çalış ama ...

Konu açtığın yerin ismi "Mac OS Uyumlu donanımlar", bunun bir üst linki de "rehberler". Ve sen hala kurulumu nasıl yapacağım diye soruyorsun. Aynı eleştirim konuya yanıt veren üyemiz içinde geçerli. Sistem bilgilerini ayrıntılı paylaş.

ADIM 1: Donanımı Bilmek / Sosyalde Donanım Uyumluluğu Hakkında Konu Açmak

Eğer Laptop’ unuzun donanımını bilmiyorsanız kesinlikle başarılı bir OS X kurulumu şansınız çok az. Bu yüzden sosyal de cihazına OS X uyumluluğu hakkında konu açarken de bize danıştığınızda size yardımcı olmamızı istiyorsanız donanım bileşenlerini ayrıntılı yazmak en önemli adımdır.
Konu açacağınız zaman donanım bilgilerinizi aşağıdaki gibi paylaşın.
  • Sistem: Üretici / Model + bootloader
  • CPU: Detaylı CPU modeli + Anakart yonga seti
  • Grafik: Bütün grafik aygıtları + Laptop Dahil Ekran Çözünürlüğü

Örnek:

• Sistem: HP ProBook 4540s + bootloader (Clover)
  • CPU: i5-3320m/HM76
  • Grafik: HD4000, 1366x768

Sistem: TOSHIBA Laptop Satellite L755
CPU: Intel Core i5 2410M (2.30 GHz)
Grafik: NVIDIA GeForce GT 525M
Hafıza : 4 GB Ram 1 TB HDD
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro

Not: Telefon uygulamasından konu açtığım için detaylı bilgi veremedim.

Wifi kullanmıyorum ethernet kullanıyorum normalde. Ayrıca bunların bir sürü versiyonu var hangisi güncel nasıl anlıycam ve şey sürekli yeni versiyonu çıkınca nasıl takip edicem?

Neyin bir sürü versiyonu var? Neyi takip edeceksin? Windows'u nasıl kullanıyorsun? Orada nasıl takip ediyorsun. OS X PC kurulumunu anlamak için rehberler bölümünü incele lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı