Toshiba Satellite L50-B-1NE PES 2013 512 MB RAM Hatası

cengiz ba

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
i
Merhaba arkadaşlar;

Bilgisayarım:
  • satellite l50-b-1ne
  • 2 gb amd radeon r7 m260
  • 8 gb ram
  • i5

Bu özelliklerim oldugu halde PES 2013'te bile açarken RAM hatası verıyor, uyarı gelıyor. RAM 512 hatası. Yönetici olarak çalıştırdım yine aynı. Ekran kartını da İntel'i de güncelledim aynı. Hangi oyunu açsam kasıyor. NFS rivals, GTA türk bile siz düşünün. RAM 8 GB ama girdigimde RAM'i görmüyor mu ne. PES bile hata veiyor RAM hatası diye. PES 15'i yükledim o da oyle RAM hatası verıyor. Lütfen yardım eder misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Catalyst Control Center dan Geçişli Grafikler Uygulama Ayarları yada Masaüstüne sağ tıklayıp Değiştirilebilir Grafikleri Yapılandır seçeneğine tıklayın, oradan istediğiniz programa istediğiniz ayarı verebilirsiniz yada Program Ekle diyerek ekleme yapabilirsiniz. Yüksek Performans seçeneği AMD için, Güç Tasaruflu İntel içindir.

Dxdiag ve GPU-Z programından fotograf çekip koyabilme imkanın varsa daha sağlıklı cevap verebilirim

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı