Town of Salem Hacklendi!

Mail adreslerinizde 2 faktör doğrulamayı açmanızı öneririm. Mail adreslerinizin şifreleri bulunsa bile telefonunuza ulaşamadıkları sürece hesabınıza giremezler.

Email şifrenizi değiştirin ve mümkünse oyun ile aynı olmayan bir şifre koyun, oyun şifrenizi zaten değiştirmişsinizdir zira dün mail yolladılar. Modeminizi kapatıp açın eğer static ip kullanmıyorsanız ip konusunda da endişe etmenizi gerektirecek bir şey kalmaz, oyun içi bir alım satım işine dahil olmadıysanız da ödeme bilgileri konusunda içiniz rahat olsun. Eğer oyun içi bir şeyler aldıysanız ödeme yaptığınız kart bilgileriyle ilgili güvenlik önlemlerini arttırmanız yararınıza olur. Kart bilgileriniz sisteme kayıtlı idi ise çünkü ele geçirmiş olabilirler.
Oyun içi satın alım yapmadım. Oyunu Steam'den Coven DLC'si ile satın almıştım. Modemi kapatıp açmıştım. Ve ayrıca bana mail yollanmadı.

Modemi kapatıp açtım IP adresim değişmedi. Statik IP kullanıyorum büyük ihtimal. Bunu değiştirmek için internet servis sağlayıcısını mı aramam gerek ?

İnternet servis sağlayıcınız hangi şirket? Kablonet ise bildiğim kadarıyla onlar birkaç günlük veya haftalık IP atıyorlar.
Evet Kablonet kullanıyorum. Bakarken ''Kira alındı'' ve ''Kiranın Sona Ermesi'' adında iki şey gördüm. IP ile alakalı olabilir mi ? Başlangıç ve bitiş saati aynı, ve tarihler arasında 1 hafta var.

Evet Kablonet kullanıyorum. Bakarken ''Kira alındı'' ve ''Kiranın Sona Ermesi'' adında iki şey gördüm. IP ile alakalı olabilir mi ?
Kablonet modemlerde atanan IP'nin süresi gözüküyor mu bilmiyorum. Baktığınız şey DHCP ile alakalı olabilir. Muhtemelen modeme bağlı cihazların IP adresinin kira süresi gözüküyordur. Kablonet müşteri hizmetlerini arayıp IP değiştirebiliyorsunuz diye biliyorum.

Site Troy Hunt'a ait ve kendisi Microsoft bölge müdürü. Bununla birlikte security dünyasının en bilinen isimlerinden biridir, son derece güvenilirdir. Sizden bir pasaport generate sitesine üye olmanızı isteyebilir sorgu sonrası lakin kullanmanıza gerek yoktur. Verilerinizin çalındığı yerler ile ilgili verdiği bilgiler de tamamıyla doğru. Ayrıca ip adresinizi resetlemezseniz o zaman bir şey illa ki olur çünkü çalındı çoktan. Bu saatten sonra BMG'nin yapabileceği bir şey kalmıyor orada. İş size düşüyor tez zamanda ilgili bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyor.

IP resetlememiz için ne yapmamız gerekiyor?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı