Toxic kişilere ne yapılmalı?

Hocam bazıları geliyor, Fortnite'da kötü oynuyorum diye dalga geçiyorlar, sinirlerimi bozuyorlar. Şeytan gülüşleri falan yapıyorlar. Seviniyorlar, özürlü hareketleri yapıyorlar.
Evet, sinir bozucular. Genelde; Hhmmmm, that fruit is awsome! şeklinde cevap yazıp bırakıyorum. Kendi kendilerine çıldırıyorlar.

Ek olarak, alıntıladığınız mesajımı düzeltirseniz sevinirim. Yazım yanlışları var.

Hocam bazıları geliyor fortniteda kötü oynuyom diye dalga geçiyorlar sinirlerimi bozuyorlar Şeytan gülüşleri felan yapıyorlar seviniyorlar özürlü hareketleri yapıyorlar.
"Sana bundan bi kaşık öneririm merak etme dokunmaz " deyip, beyin emojisi atacaksın böylelerine. Açıkçası çok rahatlıyor insan.

Bugün maça girdim. Şampiyon seçme ekranında adam Jett kitledi. Sonra diğeri "neden Jett kitliyorsun? Senin atanı..." diye söze başladı. Ardından bizim Jett "ben de senin atanı..." dedi. Sonra diğer adam "allahınızı..." dedi, öbürü de "7 ceddinizi..." dedi. Ben bunlara ne yapayım şimdi. Mute atsam boş, sövsem boş.

Evet, sinir bozucular. Genelde; Hhmmmm, that fruit is awsome! şeklinde cevap yazıp bırakıyorum. Kendi kendilerine çıldırıyorlar.

Ek olarak, alıntıladığınız mesajımı düzeltirseniz sevinirim. Yazım yanlışları var.
Hocam dün Alıntınız olan mesajı düzeltemedim özür dilerim.
Bugün maça girdim. Şampiyon seçme ekranında adam Jett kitledi. Sonra diğeri "neden Jett kitliyorsun? Senin atanı..." diye söze başladı. Ardından bizim Jett "ben de senin atanı..." dedi. Sonra diğer adam "allahınızı..." dedi, öbürü de "7 ceddinizi..." dedi. Ben bunlara ne yapayım şimdi. Mute atsam boş, sövsem boş.
Takmayacağız yani dimi onları hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı