TP-Link VX230v bağlantı kopması

Hocam bir sorun yaşadınız mı? Bence bu yeni sürüm bozuyor çünkü eski sürüme geçtiğimden beri eskisi gibi sorun yaşamıyorum CRC 0
Hocam artık TP-Link Türkiye websitesi üzerinden de yazılıma ulaşılabiliyor. İki farklı kodlu güncel yazılım eklemişler hangisi daha stabil ise onu kullanabilirsin bir dene istersen.

Ürünü iade etmek için TP-Link'i arayıp arıza kaydı açtım ve servise gönderdim ama iade etmediler yazılım güncelleyip geri gönderdiler :) ben o sırada internetsiz kalmamak için aynı hatayı 2. kez yapıp Archer AX1800 modelini aldım ama bilin bakalım ne oldu? O da bire bir aynı şekilde arızalı :D

Ürünü kesinlikle iade almıyorlar ve konuyla ilgili aradığımda üst birimin ertesi gün beni arayacağını söyleyip kayıt açıyorlar, 1 haftadır bu durum böyle ne dönüş yapıyorlar ne de beni bağlıyorlar, Şikayetvar'a kayıt açtım şimdi tüketici hakem heyetine de başvuruyorum, arkadaşlar üşenmeyin aynılarını siz de yapın hakkınızı arayın!

Not: Bu modemi satın aldım ilk saniyesinden beri 1 kez sorun yaşamadım bilginize.

Ürünü iade etmek için TP-Link'i arayıp arıza kaydı açtım ve servise gönderdim ama iade etmediler yazılım güncelleyip geri gönderdiler :) ben o sırada internetsiz kalmamak için aynı hatayı 2. kez yapıp Archer AX1800 modelini aldım ama bilin bakalım ne oldu? O da bire bir aynı şekilde arızalı :D

Ürünü kesinlikle iade almıyorlar ve konuyla ilgili aradığımda üst birimin ertesi gün beni arayacağını söyleyip kayıt açıyorlar, 1 haftadır bu durum böyle ne dönüş yapıyorlar ne de beni bağlıyorlar, Şikayetvar'a kayıt açtım şimdi tüketici hakem heyetine de başvuruyorum, arkadaşlar üşenmeyin aynılarını siz de yapın hakkınızı arayın!

Not: Bu modemi satın aldım ilk saniyesinden beri 1 kez sorun yaşamadım bilginize.

Hocam ben 5 gündür kesintisiz kullanıyorum herhangi bir sorun yok.

Hocam geçmiş olsun iade etmeyecekleri belliydi zaten bende tüketici hakem heyeti sonucu bekliyorum. Şu an da gündem aşamasında inşallah kurtulursunuz.

Tüketici Hakem Heyeti sonucu geldi. Talebimi reddetmişler :D TP-Link pişmanlıktır.

Dosya Ekleri

• TP-Link.png
    TP-Link.png
    62,5 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Hocam geçmiş olsun iade etmeyecekleri belliydi zaten bende tüketici hakem heyeti sonucu bekliyorum. Şu an da gündem aşamasında inşallah kurtulursunuz.

Tüketici hakem heyeti sonucu geldi. Talebimi reddetmişler :D TP-Link pişmanlıktır.

Hocam benim anlamadığım sorunsuz kullanıyorsanız neden bu curcuna? Hala temiz kullanıyorum modemi.

Hocam benim anlamadığım sorunsuz kullanıyorsanız neden bu curcuna? Hala temiz kullanıyorum modemi.

Hocam ben bu modemi 15.09.2023 tarihinde satın aldım. 15.12.2023 tarihinde Tüketici Hakem Heyetine yaşamış olduğum durumla ilgili müracaat ettim. 27.03.2024 tarihinde sonucu açıklandı. 13.03.2024 tarihinde güncelleme gelene kadar ben bu modemi kullanamadım. Bu süre zarfında internetsiz kalmamak için 400 TL verip 2.el bir modem satın aldım. TP-Link beni o kadar mağdur etti artık modem düzgün çalışsa bile istemiyorum ama artık sonuç çıktı mecbur kullanmaya devam edeceğim hatta evin büyüklüğünde dolayı mesh sistemi kurmak istediğim için tekrardan TP-Link ürünü almam gerekecek. Beni anlarsın diye düşünüyorum :D

Hocam ben bu modemi 15.09.2023 tarihinde satın aldım. 15.12.2023 tarihinde tüketici hakem heyetine yaşamış olduğum durumla ilgili müracaat ettim. 27.03.2024 tarihinde sonucu açıklandı. 13.03.2024 tarihinde güncelleme gelene kadar ben bu modemi kullanamadım. Bu süre zarfında internetsiz kalmamak için 400 TL verip 2.el bir modem satın aldım. TP-Link beni o kadar mağdur etti artık modem düzgün çalışsa bile istemiyorum ama artık sonuç çıktı mecbur kullanmaya devam edeceğim hatta evin büyüklüğünde dolayı mesh sistemi kurmak istediğim için tekrardan TP-Link ürünü almam gerekecek. Beni anlarsın diye düşünüyorum :D

Evet anladım hocam ben sadece biraz fazla şanslı olabilirim hemen güncelleme geldi :D ekstra olarak şu an hala düzgün çalıyor mu aletiniz?

Geri
Yukarı