Trendyol çakma ayakkabı satabilir mi?

Corde Lio

Hectopat
Arkadaşlar merhaba bir ayakkabı alacağım ve Trendyol'da buldum. Acaba Trendyol'da çakma gönderme gibi bir durum olur mu ve eğer olursa kolaylıkla iade edebilir miyim acaba? Bunu merak ediyorum. Mağaza adı ve sattığı ürünler vs aşağıdaki fotoğraflarda var.

ayakkabı1.png

ayakkabı 2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İade edebilirsiniz koşulları bozmadığınız takdirde fakat ürünü satıcı sattığı için orijinal olup olmadığını ancak alırsanız anlarsınız.

Arkadaşlar merhaba bir ayakkabı alacağım ve Trendyol'da buldum. Acaba Trendyol'da çakma gönderme gibi bir durum olur mu ve eğer olursa kolaylıkla iade edebilir miyim acaba? Bunu merak ediyorum. Mağaza adı ve sattığı ürünler vs aşağıdaki fotoğraflarda var.

Eki Görüntüle 1186834

Eki Görüntüle 1186835

Belli olmaz ürünleri Trendyol değil satıcılar satıyor Trendyol sadece aracı bir web sitesi
En iyisi ayakkabıyı gidip kendi web sitesinden almak ya da gidip fiziksel olarak
Mağazadan almak.

Şimdi şöyle ucuz çakma ayakkabıları istese satabilir satıcılar, Trendyol üzerinden. Fiyatından belli olur genelde. Herşeye rağmen üst fiyat olup orijinal olmama ihtimali olan şeylerin alışverişi bu tip sitelerden yapılmamalı bence. Öte yandan ayakkabı kesinlikle denenerek alınmalıdır. Bir de yanlış bilmiyorsam bu tip tekrar başkasına sayılamayacak ürün grubunda olabilir ayakkabı ki, böyle bir şey varsa ve çakma çıkarsa elinizde patlayabilir.

Geri
Yukarı