Trendyol İlgisizliği

SavixieN

Decapat
Yer
İSTANBUL
Daha fazla  
Merhabalar,

8 Nisan Perşembe günü 2TB Taşınabilir HDD siparişi verdim. Kargom ilk sipariş verdiğim gün verildi ve İstanbul içinde olmasına rağmen halen elime ulaşamadı. Bugüne kadar sabırla bekledim ve sabrım artık taştı. Canlı destek ve telefondan ne kadar ulaşmaya çalışsam da net bir bilgi alamadım. Herhangi bir muhatap bulamadık. Kuzenim 9 Nisan'da sipariş ettiği 2 saat ertesi gün öğlen saatlerinde kargosu eline ulaştı. Benimki neden ulaşmadı? Söylediğim gibi net bir bilgi verilmeyerek de ürünümde bir sorun olduğunu düşüncesindeyim. İlk defa böyle bir tecrübe yaşıyorum. İlk Trendyol deneyimimden hiç memnun kalmadım. Diğer kargo şirketlerinde buna benzer bir sorun yaşamamıştım. Trendyol tamamen pişmanlıktır...

Teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• canlı.PNG
    canlı.PNG
    345,3 KB · Görüntüleme: 100
  • kargoke.PNG
    kargoke.PNG
    44,8 KB · Görüntüleme: 106
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

8 Nisan Perşembe günü 2TB Taşınabilir HDD siparişi verdim. Kargom ilk sipariş verdiğim gün verildi ve İstanbul içinde olmasına rağmen halen elime ulaşamadı. Bugüne kadar sabırla bekledim ve sabrım artık taştı. Canlı destek ve telefondan ne kadar ulaşmaya çalışsam da net bir bilgi alamadım. Herhangi bir muhatap bulamadık. Kuzenim 9 Nisan'da sipariş ettiği 2 saat ertesi gün öğlen saatlerinde kargosu eline ulaştı. Benimki neden ulaşmadı? Söylediğim gibi net bir bilgi verilmeyerek de ürünümde bir sorun olduğunu düşüncesindeyim. İlk defa böyle bir tecrübe yaşıyorum. İlk Trendyol deneyimimden hiç memnun kalmadım. Diğer kargo şirketlerinde buna benzer bir sorun yaşamamıştım. Trendyol tamamen pişmanlıktır...

Özür dilerim ama sabırsızsınız. Bekleyin biraz.

Merhabalar,

Biraz uzun sürebiliyor. Ben 4 gün önce verdim daha 1-2 saat önce elime ulaştı. Sabır gerekebiliyor.

Merhaba kargolar bu aralar Pandemi'den ötürü geç kalabiliyor biraz daha sabredin elinize ulaşacaktır şikayet vb. durumlar için şikayet var sitesini ziyaret edin oradan da bir geri dönüş sağlanmaz ise kargoyu iptal edin ve başka bir siteden alın ama biraz sabırlı olun sizde benim elime bir ayakkabı 14 günde ulaştı ben bekledim sizde beklemelisiniz

1-2 ay bekliyen insanlar var siz sabırsızsınız.

Hocam Çin'den ürün almıyoruz, ürün benim şehrimde ve halen ulaşamadı :D Yine bir animeci klasiği :D
Yok artık ya. Hemen dava açın, mahkemeye verin (!). Biraz bekleyin, hemen pişmanlıktır damgası yapıştırmışsınız. Her kargoyu 2 saatte getiremezler, yok öyle bir dünya.

Hocam kuzenimin ki 1 günde ulaştı. Ben ondan önce sipariş vermeme rağmen halen beklemekteyim.

Hocam Çin'den ürün almıyoruz, ürün benim şehrimde ve halen ulaşamadı :D Yine bir animeci klasiği :D

Hocam kuzenimin ki 1 günde ulaştı. Ben ondan önce sipariş vermeme rağmen halen beklemekteyim.
Sadece ekran kartımın parçası için bende 20 Mayıs'a kadar beklemek zorundayım. Pandemi her şeyi bitirdi. Sabredin biraz İstanbul içinde diye hemen olmak zorunda değil öncelik var, başka insanlar var hani.

Yeni konular

Geri
Yukarı