Trendyol'dan 1200TL'ye mi yoksa Amazon'dan 1300TL'ye Buds 2 almak mı?

vahşet123

Hectopat
Makaleler
1
Trendyol'dan bilinmeyen bir satıcıdan 1200TL'ye yeşil Buds 2 almak mı yoksa Amazon'dan 1300TL'ye siyah Buds 2 almak mı? Yeşil rengini istiyorum ve Amazon güvendiğim ve iade konusunda üzmeyen bir firma.

Trendyol'dan bilinmeyen bir satıcıdan 1200TL'ye yeşil Buds 2 almak mı yoksa Amazon'dan 1300TL'ye siyah Buds 2 almak mı? Yeşil rengini istiyorum ve Amazon güvendiğim ve iade konusunda üzmeyen bir firma.
AMAZON daima ilk tercihimdir. Aradaki fark senin için çok önemli değilse amazondan almanı tavsiye ederim.

Trendyol firması "SATÜRN" ve Amazonda siyah renk var yeşil renk yok. Yeşil renk tercihim ama Amazon olduğu için siyah olanı alacagım sanırım.
Bilinmeyen satıcı ismini paylaşırsan yardımcı olan çıkabilir güvenilirlik konusunda. Çok bilinen ama Trendyol'da aktif olmayıp puanı düşük çok marka var.
Amazon tabii ki.
Trendyol'daki satıcı linki? Ona göre yorum yapalım. Amazon tabii ki daha iyidir ama diğer satıcıyı da bir görelim. Ve yeşil istiyormuşsun zaten.

Trendyol firması "SATÜRN" ve Amazonda siyah renk var yeşil renk yok. Yeşil renk tercihim ama Amazon olduğu için siyah olanı alacagım sanırım.
Adsız.png

Adsız.png

Satıcı değerlendirmeleri bu şekilde. Alıp almamak sana kalmış ama ben olsam ben de işimi sağlama alır Amazon'dan alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı