Trendyol'dan 150 TL kazanmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefondan mı kaydetmek gerekiyor? Buraya atılanları hızlı hızlı kaydedelim.

Ben Trendyol'un mobil uygulamasından linkleri açıyorum, sağ kisımda kaydet geliyor. Web sitesinde nerede bilmiyorum ama orada da vardı mutlaka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Trendyol 3 günlük bir kampanya başlatmış. Kampanya'ya katılmak için birkaç ürünü beğenip, oluşturduğunuz koleksiyona eklemelisiniz. Olusturduğunuz bu koleksiyonun bağlantısını ise arkadaşlarınızla veya burada yoruma atarak paylaşmalısınız, ve insanlar bu baglantıya tıklayıp kaydet butonuna basması lazım. 10 kaydetme olduğunda 5TL bakiye kazanıyorsunuz. Toplamda bir koleksiyondan 50TL kazanabiliyorsunuz ve 3 koleksiyon olusturma hakkına sahibiz. Maksimum 150TL kazanma şansı var.
Ben kendi linklerimi paylaşıyorum.

En Trend Ürünler Türkiye'nin Online Alışveriş Sitesi Trendyol'da kaydeden kişiler link atarsa bende dönecegim. Döndüğüm kişilerin yorumlarını beğeneceğim. Sistemde kaç kişinin kaydettiği gözüküyor o yüzden kaydetmeden kaydettim demeyin. Karşılıklı kazanalım arkadaşlar.
Kaydettim.

Tamam, şimdi senin de aynı şekilde koleksiyon oluşturup buraya atman gerekiyor ki sen de kazan. Atarsan kaydederim ben.

Son düzenleme:
Buraya atılan tüm linkleri kaydet yapacağım, siz de benimkinlere yaparsanız sevinirim.

En Trend Ürünler Türkiye'nin Online Alışveriş Sitesi Trendyol'da

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı