Çözüldü Trendyol'dan aldığım PS4 oyununun kutusunda güvenlik şeridi yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Afur

Hectopat
Trendyol'dan RDR 2 satın aldım 200 küsur liraya lakin pal bölgeli olan PS4 oyunlarında PS4 güvenlik şeridi olması gerektiğini biliyorum. Bu ürün pal lakin güvenlik şeridi yok.
Bazı mağazalar ikinci el oyunu tekrardan jelatinleyip sıfır diye satıyorlarmış bu yüzden de şüphelendim. Ürünün fotoğraflarına aşağıdan bakabilirsiniz, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi almak isterim.
Sizce oyun sıfır mıdır?

WhatsApp Image 2020-07-02 at 22.06.31 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-07-02 at 22.06.31.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Trendyol'dan RDR 2 satın aldım 200 küsur liraya lakin pal bölgeli olan PS4 oyunlarında PS4 güvenlik şeridi olması gerektiğini biliyorum. Bu ürün pal lakin güvenlik şeridi yok.
Bazı mağazalar ikinci el oyunu tekrardan jelatinleyip sıfır diye satıyorlarmış bu yüzden de şüphelendim. Ürünün fotoğraflarına aşağıdan bakabilirsiniz, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi almak isterim.
Sizce oyun sıfır mıdır?

Eki Görüntüle 606121

Eki Görüntüle 606122
Bilmediğimden soruyorum mazur görünüz güvenlik şeridi olmazsa nolabilirde ? Sonuçta oyunu CD'den takıp çalıştırmayacakmısınız ?

Ve neden belirtmeden 14 gün içinde iade hakkınız var.

Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkür ederim.

@teknomi4 @Ctvxn @Windows 10 Sürüm 2004 @Badronn
Bende sizlerin dediği gibi yaptım. Trendyol M.H ve mağaza ile iletişime geçtim. Trendyol M.H iade talebi oluşturdular. Ben iadeden çok değişim istediğimi de söyledim onlarda sağolsunlar not olarak aldıklarını söylediler. Değişim olmazsa para iadesi olacak.

@Sylveon hocam mevzu çalışması değil, zaten jelatinini dahi açmadım, çalışıp çalışmadığını bile bilmiyorum. 200 küsür lira para hocam ikinci el oyun almak için vermedim sonuçta. :)

@Zakramoreas hocam senin soruna gelecek olursam güvenlik şeridi olmayan kutulu oyunların ikinci el olma ihtimali oluyor. Bazı satıcılar ikinci el oyunu alıp,paketleyip sıfır diye satışa çıkarıyorlar. Sen sıfır oyun aldım diye düşünürken aslında ikinci el oyun almış oluyorsun mevzu bu.

Dip not:
Ürün satıcısı KEGAMES diye bir firma. Yorumları okuduğum da ise herkes çok memnun puanı da 10/10.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı