Trendyol'dan alınan laptop üç gün içinde incelenmezse para iadesi mi olur?

Synth36

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Acer Nitro 5 laptop aldım, perşembe günü geldi şarj olmuyordu. Ben de değişim için cuma kargoyla gönderdim. Cumartesi sabah ulaştı pazar tatil diye pazartesiye kaldı canlı desteğe yazıyorum yarına kadar iade ya da değişim olmazsa bize yazın diyor. Satıcı bir de Trendyol ben böyle saçmalık görmedim 3 iş günüymüş inceleme süresi. Bir de o kadar satıcı Trendyol diye güvendim hala bekletiyorlar. Yarın da sonuç olmazsa para iadesi mi olacak? Bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler.

Yok para iadesi olmayacak. İşte iade inceleme süresi var, aştığında hiçbir şey olmuyor. Servis garantide aşarsa para iadesi oluyordu.

E hocam ben parasını ödedim cihaz bozuk geldi incelenme süresi 3 günmüş zaten ben değişim için gönderdim keyfi göndermedimki bunun 3 iş günü içinde değişmesi gerekiyor 3 günü aşınca gene bir şey yapılmayacak mı? Paramla rezil olmuş oluyorum o zaman.

E hocam ben parasını ödedim cihaz bozuk geldi incelenme süresi 3 günmüş zaten ben değişim için gönderdim keyfi göndermedimki bunun 3 iş günü içinde değişmesi gerekiyor 3 günü aşınca gene bir şey yapılmayacak mı? Paramla rezil olmuş oluyorum o zaman.
Evet öyle oluyor, rezil bir şey. Zaten bozuk göndermişler, her türlü iade olur.

Geri
Yukarı