Triss vs Yennefer

Hocam bildiğim kadarıyla Triss de Geralt ı Lambert ile aldatıyordu.
Saçmalıktan ibaret olan bir teori hocam, sadece ayak izlerinin boyutlarından bile anlayabilirsiniz. Koskoca kurt okulunun efsungeri Lambert’ın ayağı kadın gibi değildir herhalde.
Hocam Yen aldatmıyor diye biliyorum sadece hangisini seçeceğini karar veremiyor ve en sondada Geralt ı seçiyor diye biliyorum.
Aldatıyor, akşam Geralt, diğer sabah ise Istredd ile beraber oluyor Yen. Dümdüz aldatma bu.

Geralt’ın huzurlu ve saygılı bir ilişki yaşamasını istiyorsanız Triss seçin hocam. Üstelik Triss seçerseniz iki eve sahip oluyorsunuz, bir Toussaint’da, bir de Pont Vanis’de. Kovir DLC’si çıkmış olsaydı kendi gözümüzle de görürdük diğer evi :)
Şimdi paragöz tarafım devreye geçti. 2 ev hoş olur. 😀 Kovir DLC’si nedir? İlk kez duydum. Alabiliyor muyuz? Aslında Triss mantıklı ama Geralt Yennefer’ı görünce yavru köpeğe dönüyor. Bu durumda Triss’e atlamak ne kadar mantıklı olur. Biz Triss’e gitsek bile Geralt Yen’i istiyor gibi geliyor.

Şimdi paragöz tarafım devreye geçti. 2 ev hoş olur. 😀 Kovir DLC’si nedir? İlk kez duydum. Alabiliyor muyuz? Aslında Triss mantıklı ama Geralt Yennefer’ı görünce yavru köpeğe dönüyor. Bu durumda Triss’e atlamak ne kadar mantıklı olur. Biz Triss’e gitsek bile Geralt Yen’i istiyor gibi geliyor.
Triss ve Geralt Kovir’de yaşıyor oyun bittikten sonra, ama bunu gözümüzle hiç göremiyoruz, ondan bahsediyorum. Çıkmamış ve çıkmayacak olan bir ek paket olarak sayabilirsiniz.

Geri
Yukarı