Triss vs Yennefer

Triss ve Geralt Kovir’de yaşıyor oyun bittikten sonra, ama bunu gözümüzle hiç göremiyoruz, ondan bahsediyorum. Çıkmamış ve çıkmayacak olan bir ek paket olarak sayabilirsiniz.
Çıksa bile pek oynanabilir olmazdı sanırım. Sonuçta bir Witcher’ın pazar sabahı uyku yerine canavar kesiyor olması lazım.😀 Bu da Geralt’ın hikayesinin bugı sanırım.

O zaman sizi bulmuşken bir soru daha sorayım. 😀 Witcher 4 kesin olarak gelcek mi? Bir de Witcher 3'e gelecek güncelleme ile yeni DLC'ler gelebilir mi?
Witcher 4 gelecek, ama “4” ismi ile mi çıkar bilemiyorum, Geralt’ın hikayesi bitti çünkü. Başka bir kişiye geçecekler.

Güncellemenin yanında getirebileceği şeyleri ben de bilmiyorum hocam, ama sanmam, belki minik bir yan görev koyarlar.

Witcher 4 gelecek, ama “4” ismi ile mi çıkar bilemiyorum, Geralt’ın hikayesi bitti çünkü. Başka bir kişiye geçecekler.
Biraz hayal etmeye çalıştım ama aklıma bir şey gelmedi. Geralt'sız Witcher nasıl olucak yav. :/
Güncellemenin yanında getirebileceği şeyleri ben de bilmiyorum hocam, ama sanmam, belki minik bir yan görev koyarlar.
Bu güncellemeden biraz beklentilerim var benim. Cevapladığınız için teşekkür ederim. 😀

Zaten oyun, o yüzden tipi daha güzel olan (Bence.) Yennefer.
Zaten final ve DLC'leri çok fazla etkilemiyor bu seçim. Şahsen oyundaki her kıza yürüdüm. (Toplam 5 tane.) Hiç birinin diğerinden haberi olmadı, sadece bazı görevlerde mesela Blood And Wine'da sonunda Yennefer gelmiyor mesela o da gelmese de olur. Bence değişmesi çok önemli olmayan yerler. Oynanışın kalanında etki etmiyor.

Hocam Geralt sız Witcher bence sıkar. Geralt ın hikayesini gene devam ettirler bence.
Zaten oyun, o yüzden tipi daha güzel olan (Bence.) Yennefer.
Zaten final ve DLC'leri çok fazla etkilemiyor bu seçim. Şahsen oyundaki her kıza yürüdüm. (Toplam 5 tane.) Hiç birinin diğerinden haberi olmadı, sadece bazı görevlerde mesela Blood And Wine'da sonunda Yennefer gelmiyor mesela o da gelmese de olur. Bence değişmesi çok önemli olmayan yerler. Oynanışın kalanında etki etmiyor.
Biliyorum hocam. DLC leride bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı