Trojan glupteba adlı virüs bulaştı

ciklet

Femtopat
Daha fazla  
Trojan glupteba virüsü bulaştı ve ciddi olarak algıladı Windows Defender, sizce gerçekten ciddi midir? Veya ne virüsüdür?

Defender kullanarak silin. Sonrasında kaliteli bir anti-virüs yazılımıyla tarama yaparak kalıntılarını temizleyebilirsiniz.

Bilgisayarınızda kayıtlı olan hesaplarınızın şifrelerini değiştirin ve 2 adımlı doğrulama'yı etkinleştirin.

Trojan glupteba virüsü bulaştı ve ciddi olarak algıladı Windows Defender, sizce gerçekten ciddi midir? Veya ne virüsüdür?

Muhtemelen silmiştir siz yine de işi garantiye almak için öncelikle Kaspersky kurunuz daha sonra internet bağlantısını kesip tam tarama yapınız ben tam tarama yaptığımda 1056 Virüs bulmuştu hiç abartmıyorum hatta konu bile açmıştım :D.

Her zaman (en azından benim için) format en iç rahatlatıcısı oluyor. Her ne kadar 5-6 farklı anti virüsle de tarasan ve silsen benim içim rahat etmiyor. Bence en iyisi önemli bilgilerin varsa bir yere yedekle sonra format at. En azından için rahatlasın. İlla format atmak istemiyorum diyorsan Kaspersky ve Malwarebytes ile tam tarama yapsan bulup sileceklerdir herhalde.

Geri
Yukarı