Trojan virüsü

Bu arada malvarebytes Full sürüm nasıl alabilirim?

Arkadaşlar çok teşekkürler,Kaspersky ile tam tarama yaptım bir zararlı yazılım bulunamadı. Sanırsam sistem dosyalarının içinde yer edinen basit bir trojan virüsüydü ve C dosyama format atınca tamamen kurtuldum. Bu tarz trojanların amacı nedir ? Bilgilere erişmek desem binlerce bilgisayara bulaşıyor,yani tam olarak amacını bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Arkadaşlar çok teşekkürler, Kaspersky ile tam tarama yaptım bir zararlı yazılım bulunamadı. Sanırsam sistem dosyalarının içinde yer edinen basit bir trojan virüsüydü ve C dosyama format atınca tamamen kurtuldum. Bu tarz trojanların amacı nedir? Bilgilere erişmek desem binlerce bilgisayara bulaşıyor, yani tam olarak amacını bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Arkadaşlar çok teşekkürler, Kaspersky ile tam tarama yaptım bir zararlı yazılım bulunamadı. Sanırsam sistem dosyalarının içinde yer edinen basit bir trojan virüsüydü ve C dosyama format atınca tamamen kurtuldum. Bu tarz trojanların amacı nedir? Bilgilere erişmek desem binlerce bilgisayara bulaşıyor, yani tam olarak amacını bilen varsa yazabilirse sevinirim.

Hocam benim tavsiyem elinizde bir tane Kaspersky rescue disk yüklü USB olsun güçlü bir virüs bulaşırsa ve Windows'un açılmasını engellerse buradan silebilirsiniz ve ben 2-3 ayda bir Kaspersky rescue disk ile tam tarama yaparım.
1611079876418.png

Son düzenleme:
O tip zararlılar büyük uğraş gerektirir ve kimse onları size atmak için yapmaz emin olun. Sağlam bir AV kullanın önerimce.
Hocam teşekkürler, bu torrent sitelerinde indir yazan butonlardan yedim virusu. Win 10 format atarken disklerde UEFI diye bir disk vardi, bu diskte virus olabilir mi ben formati c ye attim

Hocam benim tavsiyem elinizde bir tane Kaspersky rescue disk yüklü USB olsun güçlü bir virüs bulaşırsa ve Windows'un açılmasını engellerse buradan silebilirsiniz ve ben 2-3 ayda bir Kaspersky rescue disk ile tam tarama yaparım.
Eki Görüntüle 843642
Hocam çok teşekkür ederim, Windows açılıminda bir sorun yoktu virusun. Zaten torrent sitelerinde olan hemen indir butonundan inen ile yedim virusu. Win10 formatinda UEFI diye bir klasor vardi onu silmedim, c ye kurdum windowsu. Uefiye bulaşmış olabilir mi? Silmeli miydim format esnasinda?

Geri
Yukarı