Trojan:Win32/Tiggre!plock virüsü

ardbsh

Decapat
Merhabalar, bugün bir crackli uygulama dosyası indirmiştim ve indirir indirmez Defender Trojan:Win32/Tiggre!plock diye bir trojan olduğunu söyledi. Tabii ben de kaldırdım.

Direkt banka, kredi kartı hesaplarını çalabilen bir trojan duyduğum kadarıyla. Tarayıcımda hiçbir kart veya banka bilgisi yok ama benim içim rahat etmedi, bundan sonra bir kredi kartı eklesem bilgileri alır mı? Veya tam olarak kaldırıldı mı? Bu soruları cevaplayabilecek arkadaşları bekliyorum. Teşekkürler.

Kaspersky veya BitDefender ile tam tarama yapın hala endişeleriniz varsa son çare format atabilirsiniz.

Windows Defender önermem. Kaspersky, ESET, Norton, Bitdefender gibi AV'ler varken neden Windows Defender?

Önce Malwarebytes indirip ayarlardan Rootkit seçeneğini açın ve tam tarama yapın. Daha sonra Kaspersky 90 günlük deneme indirip tam tarama yapın. Kaspersky deneme sürümünü kullanırken bilgisayarınızın performansını kontrol edin. Eğer performans düşüşü olursa diğer AV'leri indirip onları da test edersiniz.

Kaspersky 90 günlük deneme sürümü indirme rehberi;

Merhabalar, bugün bir crackli uygulama dosyası indirmiştim ve indirir indirmez Defender Trojan:Win32/Tiggre!plock diye bir trojan olduğunu söyledi. Tabii ben de kaldırdım.

Direkt banka, kredi kartı hesaplarını çalabilen bir trojan duyduğum kadarıyla. Tarayıcımda hiçbir kart veya banka bilgisi yok ama benim içim rahat etmedi, bundan sonra bir kredi kartı eklesem bilgileri alır mı? Veya tam olarak kaldırıldı mı? Bu soruları cevaplayabilecek arkadaşları bekliyorum. Teşekkürler.

Tavsiyem hemen modemini kapatıp aç ve bilgisayara format at.
Tavsiyem hemen modemini kapatıp aç ve bilgisayara format at.

Neden kızgın emoji attınız kişinin iyiliği için diyorum bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı