Trojan yedim

Kimse format at demiyor. Konu sahibi format atmakta ısrarcıydı. "Format atsam kesin çözüm müdür" dedi, ben de nadir zararlılar hariç evet dedim. Doğruyu söylemem gerekiyor. Kaç kere format önermiyorum dedim, hala konu sahibi soruyor. Çözüm değil mi diyeyim? Saygısızlık yapmayı bırakın.

Kimse format at demiyor. Konu sahibi format atmakta ısrarcıydı. "Format atsam kesin çözüm müdür" dedi, ben de nadir zararlılar hariç evet dedim. Doğruyu söylemem gerekiyor. Kaç kere format önermiyorum dedim, hala konu sahibi soruyor. Çözüm değil mi diyeyim? Saygısızlık yapmayı bırakın.
Hayır ben sadece format at yazanlara diyorum.
Çünkü formatla gitmeyen ekran kartına işlemciye sülük gibi yapışan virüsler var.

Ben sana şahidim sorun yok sağol. Bunları yapacağım baktım olmuyor senin dediğin şekilde tüm diskleri tam biçimlendirerek format atacağım. Dosyalar da gidecek artık geçmiş olsun.

Kullanıyorum şahsen benım PC'me bulaşan virüsü kaldırdı Bitdefender gibi kullanmadıgım programımı mı önermemi istiyorsun?

Format ile silinemeyen virüs hangisi? Çok merak ettim.

Eski bilgisayarımda yaşamıştım. Bazı virüsler format atsan bile sürekli kendini Boot edebilme özelliğine sahip oldugundan bilgisayara kene gibi yapışıyor yeni Windows kurulumunda kendini yeniden Boot ediyor çok sinir bozucu bir şey.

Adım 1: Kaspersky indirip tam tarama yapmalısın.
Adım 2: Tarama sırasında internet bağlantısını kesmelisin.
Adım 3: Sonuçları bize atmalısın.

Kaspersky olmaz indirdiğim gün akşam onun yüzünden direkt mavi ekran yemiştim.

Emredersiniz kralım başka istediğiniz?

Program ismini herkes söyler, neden önerdiğini açıklamadan tam yardımcı olabileceğini mi düşünüyorsun? Peki... "A" programı var diyelim, ben bunu önerdim. Konu sahibinin aklında deli sorular. Yardımcı olacaksan yaptığın işi tam yap. Yarım yamalak şu program diyerek olmaz yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı