Trojan yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheNightFuRy

Hectopat
Merhaba, geçen bir' sitede Mad Max adlı oyunun Türkçe Yama'sını kurarken, trojan yedim. Açılışta 2, 3 adet CMD dosyası açıp kapanınca, şüphelenmiştim. Kaspersky indirip, temizledim. SS'leri bırakıyorum. Sizce bir sıkıntı olur mu? Virüsü tam silmiş midir?
Garanti olsun diye format atacağım. Format virüsü çözer mi?

Desktop Screenshot 2020.04.02 - 17.45.55.36 (2).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Windows'u C diskine kurduysanız formatla sıfırlayacağınız için silinir gibi duruyor çünkü virüs C diskinde. Tahminimce format siler virüsü.

Format atmadan once Kaspersky Rescue Disk'i indirip USB'den baslatip tam bir tarama yapmayi deneyin. Format atmadan autorun.inf virusunden kurtulmustum.

Format atmadan once Kaspersky Rescue Disk'i indirip USB'den baslatip tam bir tarama yapmayi deneyin. Format atmadan autorun.inf virusunden kurtulmustum.
Eğer format garanti çözümse, hemen atacağım. İnternetim hızlı olduğu için tüm programlarımı indiririm sıkıntı yok. Format attığımda kurtulur muyum?

Hızlı yanıtlarınız için teşekkürler, hemen indirmeye başladım format dosyalarını.
Madem format atacaktınız, neden Kaspersky kurup taramaya zahmet ettiniz :)
Virüs olup - olmadığını bilmiyordum. Açılışta CMD dosyalarını açılıp kapanınca, şüphe ettim.

Hızlı yanıtlarınız için teşekkürler, hemen indirmeye başladım format dosyalarını.

Virüs olup - olmadığını bilmiyordum. Açılışta CMD dosyalarını açılıp kapanınca, şüphe ettim.
Hesabınızın şifresini değiştirmeyi unutmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı