[Troll] Kardeşimin kullandığı mesajlaşma uygulaması ne olabilir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçek olma olasılığı %31, yanlış olma olasılığı %69. konuyu açan arkadaş 13 yaşındaysa anlayabileceği türden şaka yaptım.

Bu tür şakayı sadece o yaş aralığı mı anlıyor? Hocalara falan da demeyin biliyorlar ne olduğunu sadece ses çıkarmıyorlar.

Filmin başı ve ortası heyecan vericiydi, ama sonlara doğru hikayeyi düzgün bağlayamadıkları için 6/10

Filmin başı ve ortası heyecan vericiydi, ama sonlara doğru hikayeyi düzgün bağlayamadıkları için 6/10
Kabul ediyorum. bu seferkini beceremedim. Gelecekte yazar olmayı planlıyorum. Bu tarz şeyleri yazmayı severim. Technopat'taki kişilerin böyle bir konuyu sevebileceğini dşünmüştüm. Aklımdaki sonu yapabilsem çok iyi olcaktı ama biraz fazla açık verdim. Bu arada bahsettiğim şeyler şunlar

USB'yi çekince çalışan işletim sistemi: TAILS

Random yazılar: Public key/Private key şifrelemesi (PGP veya GNUPG)

Mesajlaşma uygulaması: dnmx.org

İyi forumlar. 3-4 ay sonra görüşürüz. Bu arada modlar bu hesabı banlamasın. İşime yarıyor burası.

Kabul ediyorum. bu seferkini beceremedim. Gelecekte yazar olmayı planlıyorum. Bu tarz şeyleri yazmayı severim. Technopat'taki kişilerin böyle bir konuyu sevebileceğini dşünmüştüm. Aklımdaki sonu yapabilsem çok iyi olcaktı ama biraz fazla açık verdim. Bu arada bahsettiğim şeyler şunlar

USB'yi çekince çalışan işletim sistemi: TAILS

Random yazılar: Public key/Private key şifrelemesi (PGP veya GNUPG)

Mesajlaşma uygulaması: dnmx.org

İyi forumlar. 3-4 ay sonra görüşürüz. Bu arada modlar bu hesabı banlamasın. İşime yarıyor burası.
Yolun acik olsun hocam basarilar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı